Przed i po: magiczna przemiana jałowego ogrodu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: magiczna przemiana jałowego ogrodu

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Wiejski ogród od NIE GESEHENE GÄRTEN® Wiejski
Loading admin actions …

Ogród o powierzchni 300 metrów kwadratowych to nie lada wyzwanie! Możemy próbować swoich sił w aranżacji i nie poddawać się, jeśli coś nam nie wyjdzie. Jednak zdecydowanie nie powinniśmy tej przestrzeni pozostawić niezagospodarowanej – jest to czyste marnotrawstwo. Przyjrzyjcie się sami, jak ten nudny i monotonny ogród przerodził się w prawdziwą oazę spokoju i miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przed: szary i ponury

Chociaż niektóre ogrody mają niesamowity potencjał ze względu na wielkość i lokalizację, to czeka na nas sporo pracy podczas aranżacji. Przed rozpoczęciem prac ten ogród był szary, ponury, zaniedbany i po prostu nijaki. Trawniki i kwietniki już dawno zapomniały o latach swojej świetności. Teraz jest to miejsce zarośnięte chwastami i pokryte liśćmi. Czy da się uratować ten ogród?

Przed: zaniedbany i nudny

Jeszcze jeden rzut oka na ogród z innej perspektywy. Niestety nie wygląda to zachwycająco – obraz ogrodniczej nędzy i rozpaczy! Sprawdźmy zatem, co się zmieniło po pracach renowacyjnych.

Po: schludna oaza

Wow! Dziś ogród jest prawie nie do poznania. Naprawdę przeszedł całkowitą przemianę i teraz odpowiada w 100% potrzebom i życzeniom swoich właścicieli. Zamiast niechlujnego trawnika i starych kwietników mamy tutaj staw, nowe, pełne życia kwietniki i cegły wyznaczające granice poszczególnych elementów ogrodu. Wszystko sprawia schludne, czyste wrażenie.

Po: wszechstronny

Pamiętacie taras przed renowacją? Tutaj widok na zdecydowanie bardziej atrakcyjną wersję tego samego miejsca. Jest nowoczesny, przytulny i po prostu zachwycający. Mamy drewnianą podłogę, stół i krzesła oraz parasol na upalne dni. Idealne miejsce na grilla!

Po: magiczny staw

Oto największy bohater aranżacji, czyli nowy staw. Dodaje uroku całości i sprawia, że miejsce wydaje się jeszcze bardziej relaksujące – mała ucieczka od zgiełku miasta w naszym ogrodzie! Do tego mamy drewniany pomost – w sam raz na opalanie w ciepłe wakacyjne dni.

Spodobała się Wam ta metamorfoza? Sprawdźcie inne przykłady z ogrodami w roli głównej: 6 sposobów na stworzenie ogrodu marzeń.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu