Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Trua arqruitectura

9 nowoczesnych i minimalistycznych sypialni

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dzisiaj przeniesiemy się w miejsca, które zapewnią relaks i odprężenie po ciężkim dniu.

Wystrój sypialni, która spełnia ściśle określoną funkcję, musi być bardzo przemyślany. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego potrzebujemy po męczącym dniu. Życie w zastraszającym tempie, liczne zobowiązania, uwiązanie do komórki i maila, wszystko to powinno odciąć się grubą kreską, tu po przekroczeniu progu domu.

To, że zdecydujemy się na minimalistyczną sypialnie, może mieć duże znaczenie. Czyste i proste linie działają uspokajająco. Biel i stonowane odcienie pomogą nam oczyścić umysł. Sprawdźmy więc razem nasze 9 propozycji nowoczesnych sypialni.

Minimalistyczna i przyjazna

Istnieje wiele sposobów, aby minimalistyczny klimat stał się cieplejszy. Wykorzystanie drewna jest jednym z nich, a połączenie z żywymi kwiatami powoduje, że otrzymujemy wspaniałe wnętrze.

Jasne barwy

Kremowe odcienie i biel sprawiły, że sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju. Dyskretne dodatki nie zaburzają purystycznego efektu, a całe pomieszczenie wydaje się być niezwykle czyste i ciepłe.

Sypialnia z tarasem

Ta sypialnia ma luksus posiadania tarasu. Szklane drzwi są wspaniałym źródłem naturalnego światła, nocą zaś zapewnią piękny widok na panoramę miasta.

Nuta męskiego stylu

Inspirujące wnętrza: styl , w kategorii Ściany i podłogi zaprojektowany przez REDRO
REDRO

Inspirujące wnętrza

REDRO

Często mówi się, że minimalistyczne przestrzenie powinny być urządzone w jasnych barwach. Jednak nie zawsze musi tak być. W tej sypialni ciemna tapeta wprowadza intrygujący klimat. Szare dodatki powodują, że pomieszczenie otrzymuje nieco szorstki, męski klimat.

Rustykalna

Ta połączona z łazianką sypialnia, w połączeniu z wysokimi sufitami daje fascynujące wnętrze. Belki i kamienie nadają rustykalnego stylu, który jest odpowiednio wyważony.

Wypełniona spokojem

Jeśli chcemy postawić na ciemniejsze kolory, śmiało możemy czerpać inspiracje z tego wnętrza. Chłodne odcienie wspaniale uzupełnione są brązowymi dodatkami. Ściany z betonowych płyt stają się prawdziwym gwoździem programu, a wszystko za sprawą odpowiedniego oświetlenia.

Z antresolą

Ta wspaniała sypialnia z antresolą skąpana jest w nieskazitelnej bieli. Podłoga, ściany, a nawet biały kamień, wszystko to sprawia, że przestrzeń zdaje się być obietnicą relaksu. Dzięki antresoli możemy liczyć na dodatkową przestrzeń w ciepłych promieniach słońca.

Nadmorskie wspomnienie

Turkus jest odpowiednim kolorem do sypialni, ponieważ dzięki nawiązaniu do błękitnego morza, pomaga w pełni się zrelaksować. W połączeniu z bielą tworzy wymarzony efekt.

Dalej niż północ

SKANDYNAWIA NASZYMI OCZAMI : styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez DreamHouse.info.pl
DreamHouse.info.pl

SKANDYNAWIA NASZYMI OCZAMI

DreamHouse.info.pl

Styl skandynawski ciągle nie pozostaje w tyle. Szare odcienie idealnie nadają się do pomieszczenia nastawionego na relaks. Drewniana podłoga podkreśla ciepłą atmosferę pomieszczenia, która tak ważna jest w sypialni.

Jeśli szukasz inspiracji dla swojego domu, zajrzyj do katalogu: Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz: 45 wspaniałych sypialni!

Która propozycja jest najbliższa Twojej naturze?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu