Top 5 tygodnia- tak urządzisz piękny dom!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- tak urządzisz piękny dom!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Camila Tannous Arquitetura & Interiores, Eklektyczny
Loading admin actions …

Poza przedstawianiem Wam najlepszych projektów domów jednorodzinnych i apartamentów, na homify dostarczamy wam codziennie dawkę praktycznych informacji z dziedziny architektury i urządzania wnętrz. Staramy się odpowiedzieć na najczęściej nurtujące Was pytania, które stawiacie sobie budując, projektując i aranżując wnętrza Waszych wymarzonych domów. Na homify znajdziecie praktyczne informacje, które towarzyszą wyjątkowym inspiracjom na piękne wnętrza. Obejrzyjcie projekty, które zyskały Wasze największe uznanie w mijającym tygodniu!

1. Jak zaaranżować ładny przedpokój? 12 inspiracji

Kasia & Arek : styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez NaNovo ,Eklektyczny Cegły
NaNovo

Kasia & Arek

NaNovo

Jednym z najczęściej spotykanych problemów, czy to przy urządzaniu wnętrz domu czy mieszkania, jest aranżacja przedpokoju. Przestrzeń ta musi być reprezentacyjna, gdyż jest pierwszym miejscem po przekroczeniu progu, ale zazwyczaj jest to obszar o tak małym metrażu, że jego aranżacja nastręcza licznych trudności. Wąskie i ciemne przedpokoje to norma dla wielu z nas. Jeżeli szukacie inspiracji na to, jak je urządzić, obejrzyjcie Katalog Inspiracji Jak zaaranżować ładny przedpokój? 12 inspiracji

2. Dom pod Warszawą godny pozazdroszczenia!

Ten dom jednorodzinny jest wyjątkowym przykładem nowoczesnej polskiej architektury i doskonałym egzemplarzem na współczesną i intrygującą aranżację wnętrz. Jego wyjątkowa elewacja pokryta okładziną z modrzewia syberyjskiego nawiązuje do naturalnego otoczenia, a wnętrze swoją stylistyką całkowicie z nią kontrastuje. Zajrzyjcie do artykułu Dom pod Warszawą godny pozazdroszczenia! i zainspirujcie się tą odważną i przełamująca konwenanse aranżacją!

3. Królestwo elegancji!

Przenosimy się do zupełnie innego świata, do domu, który zarówno z zewnątrz, jak i w środku emanuje klasą i elegancją. Monumentalna bryła o nowoczesnym kształcie skrywa w sobie wnętrza o tradycyjnym i stylowym charakterze. Niemal każdy pokój w tym domu przyprawia o przyspieszone bicie serca – zobaczcie sami w Katalogu Inspiracji Królestwo elegancji!

4. 11 najładniejszych nowoczesnych kuchni!

Kuchnia jest sercem każdego domu. Bez względu na nasze preferencje, dotyczące materiału, zabudowy i dekoracji, niemal każdy z nas chce, aby kuchnia jego domu była nowoczesna i służyła na długie lata. W mijającym tygodniu zebraliśmy dla Was najciekawsze inspiracje na nowoczesne kuchnie- w tym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie! Obejrzyjcie je w artykule 11 najładniejszych nowoczesnych kuchni!

5. 32 metry kwadratowe zaprojektowane na medal!

Tym razem coś dla tych, którzy mieszkają w niewielkich kawalerkach. Niewielki metraż może niezwykle ograniczać, co do aranżacji i wyposażenia. Nie jest jednak prawdą, iż małego mieszkania nie można urządzić modnie, stylowo i przede wszystkim funkcjonalnie. Najlepszy dowód przedstawiamy Wam tutaj- 32 metry kwadratowe zaprojektowane na medal!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu