4 brzydkie łazienki - 4 niezwykłe metamorfozy | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

4 brzydkie łazienki – 4 niezwykłe metamorfozy

Alicja Olko Alicja Olko
송파쌍용아파트 리모델링 (Songpa before&after) od 진플랜 Nowoczesny
Loading admin actions …

Nikt nie chce mieszkać w mieszkaniu z brzydką łazienką. Pomieszczenie to, wykorzystywane przez wielu do pielęgnacji urody, musi odznaczać się pewnymi walorami estetycznymi. Ważne są nie tylko aspekty wizualne, ale i praktyczne- zwłaszcza małe łazienki trzeba urządzić tak, aby korzystanie z nich było wygodne i łatwe.

Dziś zaprezentujemy Wam cztery niewielkie łazienki, w których zaszły ogromne zmiany. Teraz są ładne, funkcjonalne i komfortowe. Przekonajcie się sami!

1. Przed: ciasno i staromodnie

Przed renowacją łazienka ta odznaczała się niezwykle niską estetyką. Staromodne materiały wykończeniowe, przygnębiające kolory i mało miejsca na kosmetyki sprawiały, że pomieszczenie to aż prosiło się o transformację. Na następnym zdjęciu zobaczycie, jak architekci poradzili sobie z tym remontem.

Po: nowocześnie i stylowo

Łazienka w bieli i szarościach prezentuje się zupełnie inaczej. Postawiono tu na prostotę i elegancję, poczynając od doboru armatury, aż po materiały wykończeniowe. Choć niewielka, teraz zdaje się być o wiele pojemniejsza- a to za sprawą praktycznych mebli na przechowywanie oraz wyposażenia odznaczającego się prostszym designem.

2. Przed: łazienka w stanie chaosu

Takiej łazienki chyba nikt nie chciałby mieć w swoim mieszkaniu. Wąska i podłużna, jest do tego zabałaganiona i przepełniona. Nudne kafelki na ścianach i podłogach, a także okropna armatura w sinym odcieniu znacznie obniżały walory estetyczne tego wnętrza.

Po: prosto i elegancko

Tak wiele osiągnąć można decydując się na minimalistyczne rozwiązania w łazience. Białe ściany, wyposażenie o prostym, ponadczasowym designie, a także heksagonalne płytki w przyjemnym szarym kolorze zupełnie odmieniły charakter tego pomierzenia.

3. Przed: ciemno i brudno

Pomimo licznych okien wnętrze tej łazienki było niezwykle ponure i ciemne. Parapet zastawiono kosmetykami i przyborami do pielęgnacji, potęgując wrażenie chaosu i bałaganu. A wnętrze to kryło w sobie ogromny potencjał- na szczęście projektanci mieli pomysł na to, jak go odkryć!

Po: gustownie i ze smakiem

Virginia Water Apartment - Surrey Nowoczesna łazienka od Bhavin Taylor Design Nowoczesny
Bhavin Taylor Design

Virginia Water Apartment – Surrey

Bhavin Taylor Design

Powierzchnia ścian i sufitu odświeżono, a ich biel potęguje wrażenie jasności, które osiągnięto dzięki odsłonięciu okien wpuszczających do środka naturalne światło. Aby przełamać kolorystyczną monotonię, posadzkę wyłożono ciekawą mozaiką. Nowe elementy wyposażenia są ładniejsze, ale i bardziej praktyczne, gwarantując więcej miejsca na przechowywanie.

4. Przed: ponure wnętrze

송파쌍용아파트 리모델링 (Songpa before&after) od 진플랜 Nowoczesny
진플랜

송파쌍용아파트 리모델링 (Songpa before&after)

진플랜

Ta łazienka przed remontem była niezwykle ponura i ciemna, a jej aranżacja nijaka. Właściciele mieszkania, w którego skład wchodziła, nie mieli funduszy na ogromne zmiany- ale nawet te niewielkie zaowocowały łazienką w zupełnie nowym wcieleniu.

Po: o niebo lepiej

송파쌍용아파트 리모델링 (Songpa before&after) od 진플랜 Nowoczesny
진플랜

송파쌍용아파트 리모델링 (Songpa before&after)

진플랜

Wymieniono kafelki na ścianach oraz te, którymi obudowano wannę. Starą umywalkę wyrzucono, a w jej miejsce zainstalowano nową, nowocześniejszą i mniejszą. Wciąż jest tu dość ciasno, ale jasne ściany oraz bardziej estetyczne elementy wyposażenia optycznie powiększają wnętrze.

Dowiedzcie się, jak przeprowadzić remont łazienki – krok po kroku.

Która metamorfoza podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu