Inspirujący remont małego mieszkania

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Inspirujący remont małego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
od Дизайн студия Александра Скирды ВЕРСАЛЬПРОЕКТ
Loading admin actions …

Niewielkie mieszkania, gdy staromodnie i niefunkcjonalnie urządzone, mogą wydawać się jeszcze mniejsze, niż są w rzeczywistości. Taki właśnie przykład pokażemy Wam w dzisiejszej odsłonie w ramach serii przed i po. To stare mieszkanie przeszło niebywałą transformację i teraz jest wygodną, modną i stylową kawalerką, w której wielu chciałoby zamieszkać. Przekonajcie się sami!

Przed: staromodny przedpokój

Nie tylko niewielki, ale i niezwykle staromodny- przedpokój z pewnością nie robić dobrego pierwszego wrażenia. Okropna tapeta, zniszczona podłoga i ogólny bałagan musiały koniecznie zniknąć.

Po: witaj w domu!

Już w przedpokoju widać, że mieszkanie przeszło niezwykłą transformację. Elegancka, nowoczesna aranżacja bazuje na neutralnych kolorach i naturalnych materiałach. Przedpokój włączoną w strefę dzienną, integrując nie tylko oba obszary, ale i estetykę wnętrza.

Przed: dramatyczna sytuacja

Stworzenie wygodnej kawalerki wymagało gruntownego remontu. Wyburzono niektóre ze ścian, usunięto stare materiały wykończeniowe ze ścian i podłóg oraz wymieniono niektóre z instalacji.

Po: optymalnie wykorzystane wnętrze

Projektanci musieli się sporo nagimnastykować, aby stworzyć wygodną i funkcjonalną kawalerkę. Na obszarze strefy dziennej stworzono miejsce na sypialnię- urządzoną ją praktycznie na niewielkim podeście z drewna i oddzielono gwarantującą intymność zasłoną. Co za pomysłowe rozwiązanie!

Przed: pokój z potencjałem

Wnętrze to, choć staromodnie wykończone i zaniedbane, miało ogromny potencjał. Duże okna wpuszczały do pokoju mnóstwo naturalnego światła, a jego kształt pozwalał, aby go praktycznie urządzić. Zobaczcie, jak prezentuje się teraz!

Po: nowoczesny salon

Salon urządzono nowocześnie i praktycznie. Łączy on się z jadalnią oraz kuchnią. Meble mają charakter wielofunkcyjny i służą także do oddzielania poszczególnych obszarów. Elegancka aranżacja odznacza się głęboką kolorystką i wyposażeniem z naturalnych materiałów.

Przed: zniszczona kuchnia

Tam, gdzie zaplanowano kuchnię, wiele musiało się zmienić. Zdjęcie jest tego najlepszym dowodem. Zobaczcie, jak kuchnia wygląda po interwencji architektów.

Po: wygodna kuchnia

Zabudowa kuchenna z naturalnego drewna ustawiona została na kształt litery L, dzięki czemu do maksimum wykorzystano dostępną tutaj przestrzeń. Wyposażono w meble i sprzęty najwyższej jakości. Liczne miejsca na przechowywanie oznaczają możliwość świetne zorganizowania kuchnia i utrzymania jej w czystości.

Przed: ciemna łazienka

Generalny remont przeprowadzono także w łazience- jak widać, był absolutnie niezbędny.

Po: luksus i elegancja

Do wykończenia łazienki wybrano materiały najwyższej jakości, w stonowanej kolorystyce. Biel, różne odcienie szarości, błękit oraz brąz drewna świetnie się ze sobą komponują. Prawdziwym hitem tego wnętrza jest prysznic, oddzielony szybą z mlecznobiałego szkła. Całość prezentuje się imponująco.

Jak Wam się podoba efekt po?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu