Rustykalny dom rodzinny, który uszczęśliwia

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rustykalny dom rodzinny, który uszczęśliwia

mszpakowska mszpakowska
Rustykalne domy od Cria Arquitetura Rustykalny
Loading admin actions …

Możemy oglądać najróżniejsze domy świata, jednak żaden z nich nie przebije uroku rustykalnego, przytulnego wnętrza. Dla przykładu zaprezentujemy Wam dzisiaj brazylijski dom w Sao Paolo.

W czasach, gdzie dąży się głównie do nowoczesnych technologii, styl rustykalny stał się niemodny. Często postrzegane są jako pozbawione światła, przestrzeni i wszelkich udogodnień współczesnego życia. Jednak nowoczesna rustykalność może okazać się czymś ponadczasowym, fantastycznym rozwiązaniem dla domu.

Dzisiejszy dom pokazuje jak łatwo można wiązać ludzi i sprawić, że pokochają oni swój dom. Zajrzyj z nami do tej oazy spokoju!

Rustykalna fasada

Dom od samego początku nawiązuje do natury. Ziemska kolorystyka objawia się w brązach, złotym drewnie, naturalnej roślinności. Podjazd wyłożony jest drobną cegłą, która potęguje poczucie swojskości, które będzie widoczne w całym domu.

Naturalny cień

Po co korzystać ze sztucznych rozwiązań, skoro natura może być tak samo skuteczna? Wystarczy spojrzeć na cień dostarczany dzięki tej winorośli. Pięknie spływająca po elewacji fantastycznie dekoruje powierzchnię domu.

Naturalne materiały

Pierwszym pomieszczeniem, które odwiedzimy, będzie otwarta kuchnia. Mamy tutaj szeroki wybór naturalnych materiałów, takich jak plecione krzesła z ratanu, ceglana ściana, drewniany sufit. Wszystko uzupełniają świeże, zielone kwiaty.

Etniczne akcenty

Ta kuchnia została wyposażona w meble wykonane na zamówienie. Podczas aranżacji pomieszczeń warto jest korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą uwypuklić to co najpiękniejsze. Choć to pomieszczenie na pierwszy rzut oka wydaje się dość skromne, nie można odmówić mu przestrzeni i wspaniałej atmosfery. Jest to jednak nowoczesne wnętrze. Rustykalne wpływy odnajdziemy w etnicznych wzorach płytek, wiszących garnkach i drewnianym stole.

Jeśli zastanawiasz się nad wystrojem kuchni, zajrzyj do naszego katalogu i dowiedz się jaką podłogę wybrać

Taras i basen

Na zewnątrz znajdziemy taras o powierzchni 60m2, który dzięki szklanym drzwiom łączy się z kuchnią. Znajdziemy tam wiele miejsca dla smakoszy, zaś dla głodnych relaksu przewidziano duży basen.

Piękno przechowywania

Duży dom rodzinny potrzebuje wiele miejsca do przechowywania. Zabudowane szafy bez problemu pomieszczą ogrom gadżetów obecnych w wielopokoleniowym domu.  Chcielibyśmy zwrócić uwagę na te otwarte półki przy szafach. Czy to nie jest wspaniałe miejsce na filiżankę małej czarnej?

Podoba Ci się taki styl?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu