12 oryginalnych pomysłów dla Twojej sypialni, które naprawdę inspirują | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

12 oryginalnych pomysłów dla Twojej sypialni, które naprawdę inspirują

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesna sypialnia od ArqRender Nowoczesny
Loading admin actions …

Kiedy urządzamy swoje mieszkanie staramy się znaleźć rozwiązania odzwierciedlające naszą osobowość. Dążymy do odpowiedniego kontrastu pomiędzy naszą szaloną naturą i chęcią odpoczynku. Wszystko to sprawia, że napotykamy trudności w ustaleniu właściwej koncepcji.

Dziś przygotowaliśmy dla Was 12 przykładów niebanalnych sypialni, które doskonale nadają się dla ludzi szukających oryginalnych rozwiązań. Jeśli jesteś taką osobą, zapraszamy!

Koła w ruch!

Cliff Dwelling Eklektyczna sypialnia od Specht Architects Eklektyczny
Specht Architects

Cliff Dwelling

Specht Architects

Jeśli chcemy, aby nasza sypialnia była oryginalna, wszystkie chwyty są dozwolone. Przemysłowe elementy są rzadko spotykane w eleganckich wnętrzach, jednak prezentują się znakomicie.

Otwarta

Nie ma nic lepszego w sypialni niż doskonały widok na piękno natury. Dzięki dużym oknom zapewnimy naszemu pomieszczeniu ogrom naturalnego światła. W połączeniu z drewnianą podłogą otrzymamy niesamowicie ciepłą atmosferę.

Prawie naga

Nas również lekko zaskoczyła ta propozycja, która sprawia jednak, że prostota staje się absolutnym bohaterem. Cement charakteryzuje nagość powierzchni, a ściany nie potrzebują zbędnych dekoracji.

Wieś w mieście

Industrialna sypialnia od Pop Arq Industrialny

Kto nie chciałby budzić się z takim widokiem? Białe drewno i rustykalne elementy zawsze pomogą osiągnąć piękne wnętrze!

Jak w pałacu

Cztery kolumny na rogach łóżka, ozdobione tiulową zasłoną, przenoszą nas do innego świata.

Ryzykowna

Czerń również może być idealnym kolorem dla Twojej sypialni. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie połączenie z innymi odcieniami, w ceny osiągnięcia odpowiedniego efektu.

Kompletna

Ci, którzy są miłośnikami łączenia przestrzeni, znajdą tutaj odpowiednią inspirację. Sypialnia połączona z oszkloną łazienką jest doskonałym rozwiązaniem przy adaptacji poddasza.

Okrągła

Rama łóżka może być sposobem na wyrażenie formy. W tym przypadku zaokrąglone kształty mówią same za siebie.

Lewitacja

Wiszące łóżko Imperial Couch od Hanging beds Minimalistyczny
Hanging beds

Wiszące łóżko Imperial Couch

Hanging beds

Kto powiedział, że łóżko musi mieć cztery nogi? Ta propozycja nie tylko wygląda zjawiskowo, ale również dostarczy multum zabawy. Dodatkowym atutem jest fakt, że łóżko umieszczono na prowadnicach, dzięki czemu bez problemu możemy podciągnąć je do góry, aby nie tracić przestrzeni w ciągu dnia.

Z drewna

Drewno ma w zwyczaju sprawianie, że wnętrze staje się proste, ale i bardzo ciepłe. Jasne wnętrze tworzy wspaniałą atmosferę. Przez to wszystko sypialnia ma jedną wadę, ciężko będzie podnieść się z łóżka!

Język zmysłów

Pearl Silk Bed Linen Set od Le Cocon Nowoczesny
Le Cocon

Pearl Silk Bed Linen Set

Le Cocon

Nie można zapominać o tym, że nie tylko wystrój jest ważny. Tekstylia są bardzo istotne podczas relaksu, dlatego warto, aby były miękkie i lekkie.

Jak puzzle

Kiedy posiadamy niewiele przestrzeni, ważne są każde centymetry. Spójrz na tę propozycję, która umożliwia zagospodarowanie maksimum przestrzeni.

Sprawdź również 10 pomysłów na przedpokój!

Który pokój wybierasz?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu