Wspaniały dom rodzinny będący skarbnicą inspiracji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały dom rodzinny będący skarbnicą inspiracji

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesny salon od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Kto, od czasu do czasu, nie marzy o przebudzeniu się w pięknym mieszkaniu i wyjściu na balkon, z którego można by cieszyć się piękną panoramą wielkiego miasta? Jeżeli jesteście zadeklarowanymi kosmopolitami, ten projekt szczególnie Wam się spodoba. Zabierzemy Was do mieszkania zajmującego ogólną powierzchnię 190 metrów kwadratowych, ku uciesze mieszkańców – podzielonego na dwa piętra. To mieszkanie zaoferuje Wam bardzo dużo inspiracji i pomysłów. Jesteście ciekawi szczegółów? Zapraszamy!

​Salon

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Jednym z podstawowych założeń wielkiej metamorfozy mieszkania było jego całkowite przeorganizowanie. Zreorganizowano strukturę dystrybucyjną i stworzono bardzo praktyczne i nowoczesne wnętrze. Salon stał się dużą, otwartą przestrzenią usytuowaną na tym samym piętrze co główna sypialnia i łazienka, podczas gdy młodsi mieszkańcy zyskali swoje pokoje na piętrze.

Kolorowy zestaw mebli i tkanin tworzą przyjemny kontrapunkt dla szarych ścian i dość nietypowego stołu.

​Przestrzeń z charakterem

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wejście do domu to jedynie przedsmak tego, co czeka nas we wnętrzu. Dalekie od przestrzeni przejściowej, jest to miejsce proste lecz pełne osobliwych dekoracji. Czerwona Vespa wita mieszkańców i gości. Jest to bardzo ciekawy element dekoracyjny ustawiony tuż pod schodami. Dębowa podłoga dopełnia obrazu godnego każdego magazynu z designerskimi wnętrzami.

​Jadalnia

Nowoczesna jadalnia od homify Nowoczesny

Jeżeli jeszcze tego nie zauważyliście, musimy zwrócić uwagę na fakt, że detale wykończeniowe są podstawą wystroju domu. Spójrzmy chociaż na gobelin zdobiący ścianę jadalni! Jego zielone kolory wprowadzają w przestrzeń bardzo dużo charakteru. Zastosowanie materiałów przezroczystych i otwartych przestrzeni, dzięki czemu umożliwiono przepływ światła, pozwoliły na stworzenie bardzo osobliwej jadalni.

​Połączenie ze światem zewnętrznym

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wciąż odkrywamy coraz to bardziej urokliwe zakamarki tego mieszkania, niczym z filmu. W tym przypadku, znajdujemy się na piętrze, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się bardziej spokojnym i odosobnionym salonem rodzinnym. Elegancka biblioteczka, fotel Eames i kanapa chester tworzą bardzo wysublimowane wnętrze. Z salonu można wyjść na osłonięty taras. Na tarasie stworzono bardzo komfortową strefę jadalnianą, z której z przyjemnością można korzystać w każdych warunkach pogodowych.

​Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Skoro już mowa o filmach: czy można sobie wyobrazić lepszą kuchnię z filmów niż taka, w której znajdziemy najciekawsze nowinki technologiczne? Kuchnia jest bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Najbardziej przykuwa naszą uwagę wysepka kuchenna, która pozwala rozwijać talenty kulinarne mieszkańców.

​Główna sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Przechodząc przez próg sypialni napotykamy cudowne połączenie tradycji z nowoczesnością. Przy łóżku zainstalowano bardzo awangardowe oświetlenie, które kontrastuje z bardzo klasycznymi meblami z litego drewna. Kolor drewna przełamuje wszechobecną biel, dzięki czemu tworzy się bardzo wyjątkowa i serdeczna atmosfera.

​Garderoba

Nowoczesna garderoba od homify Nowoczesny

Kłopoty z rozmieszczeniem rzeczy? Garderoba taka, jak ta zapobiega wszelkim rozterkom w temacie rozmieszczenia ubrań, dodatków i innych rzeczy. Zwyczajnie niesamowita!

Szukając inspiracji na stworzenie garderoby, musicie zajrzeć do Katalogu Inspiracji: Garderoba – jak stworzyć świątynię dla naszych ubrań?

​Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

W wystroju łazienki dominuje elegancja. Postawiono tu na połączenie szarości i bieli, które pięknie definiują różne strefy łazienki. Nie możemy też pominąć pięknych mebli, które nadają łazience interesującego powiewu nowoczesności.

​Pokój młodzieżowy

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Jak już wspomnieliśmy na początku, na piętrze mieszkania znajdziemy pokoje przeznaczone dla najmłodszych w rodzinie. To, co widzimy na zdjęciu, to pokój nastolatka. Stąd też imponująca dekoracja jednej ze ścian. Pomyślano też o praktycznym aspekcie pomieszczenia. Jest to również miejsce pracy, gdzie uczeń musi skupić się na nauce, a białe ściany sprzyjają atmosferze skupienia.

​Pokój dziecięcy

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Drugi z pokoi jest przeznaczony dla najmłodszych. Zdecydowanie zauważamy tu charakter pokoju dziecięcego. Jako jeden z głównych elementów dekoracyjnych pojawia się mapa świata zdobiąca jedną ze ścian. Meble również zostały dopasowane do wieku mieszkańców. Ogólnie rzecz biorąc, panuje tu dość neutralna atmosfera, przez co w prosty sposób będzie można przekształcić ten dziecięcy pokój w pokój młodzieżowy.

Które pomieszczenie chwyciło Was za serca?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu