NOWOCZESNE SCHODY DYWANOWE Z SZKLANĄ BALUSTRADĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez BRODA schody-dywanowe

Bezpieczne i piękne schody: 6 wspaniałych poręczy

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Schody to nie tylko stopnie wiodące do góry. Chociaż ich kształt i styl jest bardzo ważny, to nie możemy zapomnieć o poręczach. Często to właśnie one nadają charakter i dekorują hall. Obecnie często odchodzi się od prostych balustrad. Dziś pokażemy Wam sześć propozycji, które szczególnie zwróciły naszą uwagę. Mamy nadzieję, że odnajdziecie poręcz, która trafia w Was gust! 

1. Klasyka

Schody dębowe: styl , w kategorii Korytarz, hol i schody zaprojektowany przez Firma Strzałka
Firma Strzałka

Schody dębowe

Firma Strzałka

Zacznijmy od klasycznej propozycji dębowych schodów. Poręcz jest niesamowicie efektowna i idealnie komponuje się z bielą pomieszczenia. Taka poręcz doskonale sprawdzi się w ponadczasowych wnętrzach, które przez lata nie miną się z trendami. 

2. Szklana ściana

NOWOCZESNE SCHODY DYWANOWE Z SZKLANĄ BALUSTRADĄ: styl , w kategorii Korytarz, hol i schody zaprojektowany przez BRODA schody-dywanowe
BRODA schody-dywanowe

NOWOCZESNE SCHODY DYWANOWE Z SZKLANĄ BALUSTRADĄ

BRODA schody-dywanowe

Przeźroczysta balustrada nie zakłóca charakteru wnętrza. Szklana tafla pozwoli na podziwianie wnętrza, jednak nie spowoduje ingerencji w odbiór pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się przy schodach, które same w sobie są efektowne. 

3. Kuj żelazo!

Realizacja Balustrady 1: styl , w kategorii Korytarz, hol i schody zaprojektowany przez Armet
Armet

Realizacja Balustrady 1

Armet

Zdobiona poręcz, w pełni wykonana z metalu, posłuży nam przez długie lata. Kute zdobienia pięknie dekorują pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że konserwacja takiej balustrady nie jest zbyt wymagająca. 

4. Elegancja

Anna Buczny PROJEKTOWANIE WNĘTRZ  Schody realizacja Marchewka: styl , w kategorii Korytarz, hol i schody zaprojektowany przez Anna Buczny PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Anna Buczny PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Anna Buczny PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Schody realizacja Marchewka

Anna Buczny PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oderwanie wzroku od tej poręczy to nie lada wyczyn! Połączenie dębowego drewna oraz żelaza jest niesamowicie efektowne, ale przede wszystkim eleganckie. Jeśli marzysz o domu, który zachwyci gości, powinieneś czerpać inspirację z tego dzieła sztabu naszych projektantów.

5. Biała dama

schody wijące się na górę, tak jak sobie narysowałam tak je wykonano ;-): styl , w kategorii Korytarz, hol i schody zaprojektowany przez livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska
livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska

schody wijące się na górę, tak jak sobie narysowałam tak je wykonano ;-)

livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska

Ta niestandardowa poręcz idealnie pasuje do charakteru wnętrza. Nasuwa na myśl pałacowy wystrój, a w połączeniu z błyszczącą fakturą materiału sprawia, ze całość wydaje się być niesamowicie wyrafinowana. Schodząc po takich schodach zawsze będziesz czuła się jak królowa idąca na bal. 

6. Nowoczesność

Projekty,  Korytarz, hol i schody zaprojektowane przez La Stylique
La Stylique

Escalier design débillardé Art Nouveau en verre

La Stylique

Ostatnia propozycja to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Nieregularne formy poręczy dobrze komponują się wystrojem. Taka balustrada idealnie sprawdzi się w nowatorskich wnętrzach. Wystarczy spojrzeć aby przekonać się, jak idealnie komponuje się ze szklanymi stopniami.

Odwiedź również katalog, w którym poznasz ciekawe pomysły na schody!

Która z poręczy najbardziej Ci się spodobała?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu