Nowe oblicze nudnego domu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowe oblicze nudnego domu

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Nowoczesne domy od Newjoy concepts Nowoczesny
Loading admin actions …

Dom wybudowany w latach '50 zaczął powoli zarastać mchem. Potrzebna mu była odmiana i dodanie metrów kwadratowych, aby poprawić komfort życia. Zamiast burzyć ściany i zmieniać układ pomieszczeń, właściciele zdecydowali się na dobudowanie nowej części, która całkowicie odmieniła budynek.

Przed: skromny domek

Ten niepozorny domek to tak naprawdę połączenie części mieszkalnej wraz z pomieszczeniem gospodarczym.  Zwieńczony dwuspadowym dachem, tak naprawdę wcale nie wyróżnia się w okolicy – wszystkie budynki charakteryzują ceglane ściany i podobna konstrukcja. Jak można tchnąć w niego nowe życie? Oto propozycja przebudowy domu!

Przed: dokładny plan

Zanim rozpoczęto jakiekolwiek prace remontowe oczywiście wszystko zostało dokładnie omówione i zaplanowane. Dobudowana część wraz ze powierzchnią starego domu to tak naprawdę aż 195 metrów kwadratowych! Jest nie tylko przedłużeniem części mieszkalnej, ale również ma pomóc w oszczędzaniu energii poprzez wykorzystanie ekologicznych i energooszczędnych materiałów.

Po: powiew nowoczesności

Wow! Spodziewaliście się tego? Wygląda jak zupełnie nowy dom! Dodana została przestrzeń  mieszkalna na parterze, która nadaje całości nowoczesnego wyrazu. Z ceglanym budynkiem w tle prezentuje się znakomicie!

Po: w środku

Ta dobudówka została stworzona głównie z drewna i blachy cynkowej, posiada jedno, centralne przeszklenie (okna wielkoformatowe). Wchodząc po drewnianych stopniach z trawnika wchodzimy do sporych rozmiarów jadalni połączonej z kuchnią. Jednak większą część przestrzeni zajmuje drewniany stół, który tworzy klimat miejsca.

Po: oświetlenie

Wieczorem możemy zapalić lampy, które oświetlą wnętrze i okna – całość wygląda wyjątkowo nowocześnie i minimalistycznie.

Jeśli interesują Was inne metamorfozy, to sprawdźcie tutaj: Przekształcenie domu aby oszczędzić energię i pieniądze.

Przed: Ogród

Nie powinniśmy zapominać o ogrodzie, w którym możemy hodować mniejszych rozmiarów warzywa i pielęgnować kolorowe kwiaty. Po całkowitej renowacji domu nadszedł czas na zmiany w ogrodzie! Oprócz tego najwyższa pora na pozbycie się tych mało gustownych markiz…

Po: ogród i okna

Markizy zostały zdjęte, a do środka może się teraz przedostać maksymalna ilość naturalnego światła. Skoro dom jest już gotowy to teraz możemy się zabrać za pielęgnację ogrodu!

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu