Przyszłościowy dom z zaskakującym wnętrzem | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przyszłościowy dom z zaskakującym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Wiejskie domy od Haacke Haus GmbH Co. KG Wiejski
Loading admin actions …

Budowa własnego domu- to dla wielu spełnienie marzeń. Ci z nas, którzy decydują się na to w drugiej połowie swojego życia, znajdują się najczęściej w stabilnej sytuacji finansowej i wiedzą dokładnie, czego chcą. Stawiają zatem na materiały lepszej jakości, decydując się na ponadczasowy, trwały design i przystosowując projekt do potrzeb nie tylko aktualnych, ale i tych przyszłych. Bardziej świadomi inwestorzy chcą takiego domu, który służyć im będzie dobrze także na stare lata- wiedzą, jak istotną rolę później odgrywać będą szersze drzwi, większe przestrzenie komunikacyjne i przestronniejsze pomieszczenia.

Obejrzyjcie dom, który będzie służyć nie tylko swoim właścicielom, ale i następnym pokoleniom. Luksus, elegancja, funkcjonalność i ponadczasowość to jego główne cechy. Jesteśmy pewni, że Wam się spodoba!

Fasada

Z zewnątrz dom prezentuje się nowocześnie, ale nie brak mu przytulnego charakteru. Śnieżnobiała fasada i dach wyłożony ciemnymi dachówkami to rozwiązanie stylowe i ponadczasowe. Liczne okna zadbają o odpowiednie naświetlenie wnętrze, a z zewnątrz stanowią także element dekoracyjny. Przydomowy garaż został modnie przyłączony do główniej bryły budynku, zapewniając nie tylko miejsce do zaparkowania auta, ale i do przechowywania.

Wnętrze

Wnętrze domu zdominowane zostało przez wyraziste elementy wyposażenia w żywych kolorach. Salon urządzono w stylu eklektycznym, łączącym różnorodne materiały, tekstury i odcienie. Istotną rolę w tym wnętrzu odgrywają dekoracje, które kreują wyjątkowy, artystyczny klimat.

Jadalnia

Na jadalnię przeznaczono przestronne pomieszczenie, po którym można się swobodnie poruszać. Także i tutaj aranżacja emanuje awangardą- każdy element wyposażenia jest wyjątkowy, wyróżniający się, a jednak w połączeniu z innymi składa się na spójną, ale intrygującą całość.

Kuchnia

Wnętrze kuchni urządzono nowocześnie i z pomysłem, nie rezygnując jednak z aspektów praktycznych. Jej centralnym elementem jest wyspa kuchenna o pokaźnym rozmiarze, której blat wykonano z naturalnego kamienia. Pełni ona rolę nie tylko powierzchni roboczej, ale i schowka. Kuchnia skąpana jest w naturalnym świetle, które swobodnie wpada przez duże okna po prawej stronie. Od pozostałej części strefy dziennej oddzielają ja przesuwane szklane drzwi- rozwiązanie niezwykle praktyczne, dzięki któremu blokowane są przykre zapachy.

Dekoracje

W każdym pomieszczeniu tego domu znajdziemy wyraziste dekoracje. Wzrok przyciągają zwłaszcza wiszące na ścianach obrazy, ale warto zwrócić uwagę także na pomniejszę ozdoby i dodatki, gdyż to właśnie dzięki nim osiągnięto tutaj tak przytulny klimat.

Inny wyjątkowy projekt domu obejrzycie w Katalogu Inspiracji Nowoczesny dom pełen stylu .

Jakie są Wasze wrażenia?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu