Witajcie w domu! 8 sensacyjnych drzwi wejściowych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Witajcie w domu! 8 sensacyjnych drzwi wejściowych

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Projekty,   zaprojektowane przez Boscolo, Nowoczesny
Loading admin actions …

Wejście do domu jest bardzo ważne, ponieważ wiele może powiedzieć o tym, jak dbamy o nasz dom i jaka aranżacja nam odpowiada. Jednocześnie drzwi wejściowe muszą spełniać podstawową funkcję, czyli zabezpieczać nas przed włamywaczami. Styl w jakim wybierzemy drzwi powinien pasować zarówno do elewacji, jak i ogrodu. Dobierając odpowiednie drzwi możemy też niektóre aspekty podkreślić, jak np. przez połączenie ciemnego hebanowego drewna z jasną elewacją, stawiamy na kontrasty. Przygotowaliśmy 10 wyjątkowych przykładów na drzwi zewnętrzne. Zobaczcie sami!

1. Klasyczna inspiracja

Projekty,   zaprojektowane przez Boscolo, Nowoczesny
Boscolo

Upper Park, Loughton

Boscolo

Zaczynamy ten katalog od klasycznej aranżacji – czarne drzwi ze srebrnym wykończeniem to elegancja w najlepszym wydaniu. Drzwi są wysokie, masywne i emanują powagą – do tego są antywłamaniowe. 

2. Powiew orientu

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Azjatycki

Oto inspiracja prosto ze Wschodu – starożytny styl narzuca surowy charakter. Zastosowanie elementów z odległych rejonów Azji tworzy egzotyczną atmosferę. Czujemy się, jakbyśmy przekraczali wrota mistycznego miejsca.

3. Pełne koloru

Od razu przywodzące na myśl wakacyjne rejony pełne słońca! Drzwi w intensywnym kolorze, wykonane są z naturalnego drewna. W połączeniu z bielą ścian tworzą niewiarygodny klimat.

4. Przejrzyste

Coraz częściej decydujemy się na przejrzyste drzwi, które przepuszczają maksymalną ilość naturalnego światła. Nie jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przypadku – musimy pamiętać o zachowaniu prywatności!

5. Drzwi w jasnych kolorach

Bramy stanowią nieodłączną część nieruchomości i ważne jest ich dopasowanie do otoczenia, co może również oznaczać, że stanowią pewnego rodzaju kontrast. Chociaż te drzwi są jasne, podobnie jak ściany, to zdecydowanie odróżnia je faktura.

6. Proste

Tego rodzaju drzwi są często spotykane – tworzą świetny kontrast z bramą, prezentują się elegancko i z pewnością przetrwają lata niezależnie od warunków atmosferycznych.

7. Drzwi dekoracyjne

Jeśli uwielbiacie zdobienia i dekoracyjne dodatki, to drzwi wyglądające, jak wejście do galerii sztuki powinny Wam przypaść do gustu. Zdominują każde wejście do domu i stworzą niepowtarzalną, eklektyczną atmosferę!

8. Nowoczesne

Projekty,  Drwi wejściowe zaprojektowane przez HORMANN, Nowoczesny

Nowoczesne drzwi z łączonych materiałów to ciekawe rozwiązanie, które będzie pasować do większości fasad. Stanowią one przede wszystkim barierę przed niechcianymi intruzami, jednak jednocześnie świetnie się prezentują i dobrze współgrają z aranżacją domu. 

Więcej przykładów znajdziecie w artykule: Fantastyczne drzwi zewnętrzne, które wyróżnią Twój dom!

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu