Projekty,   zaprojektowane przez HOUSE HABITAT

Uroczy dom, który ma wszystko

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czy istnieje dom w pełni zgodny z naturą? Ten tutaj został zaprojektowany z koncepcją architektury bioklimatycznej, umożliwiającej pełne dostosowanie się do panującego klimatu. Zbudowany z materiałów zdolnych do kontroli temperatury umożliwia oszczędzanie energii na cały rok, bez zbędnego ogrzewania i klimatyzacji. Wyrusz z nami do Barcelony i odwiedź dom, który pokochała natura!

Miłe powitanie

Projekty,   zaprojektowane przez HOUSE HABITAT
HOUSE HABITAT

CASA ECOLÓGICA

HOUSE HABITAT

Taras znajdujący się przy wejściu jest sercem całego projektu. Zacienione, przytulne powitanie jest zachętą dla wszystkich gości. Konstrukcja zbudowana została z lokalnych materiałów i wzięto pod uwagę warunki klimatyczne. 

Przytulne wnętrza

Światło jest doskonałym towarzyszem wnętrza skąpanego w bieli. Ciepła i przytulna atmosfera jest wyczuwalna już od pierwszej sekundy po przekroczeniu progu, zaś drewniane elementy nawiązują do więzi z naturą. 

Jasność przestrzeni

Salon wydaje się niezwykle przestronny, otwarty i wolny. Zaaranżowany w tym samym stylu co poprzednie pomieszczenie, zdaje się być idealnym miejscem na chwilę odpoczynku. Idealnym dopełnieniem jest czarny kominek, który ogrzeje nas w zimowe wieczory. 

Funkcjonalna kuchnia

Pomimo niewielkich rozmiarów, kuchnia jest niezwykle funkcjonalna i posiada wszystko to, co potrzeba. Wyspa jest idealnym sposobem na poszerzenie powierzchni użytkowej. Stół w kolorze palonej kawy doskonale współgra z białym otoczeniem. 

Sypialnia

Ten jednorodzinny dom mieści w sobie trzy sypialnie. Łóżko ustawione pod oknem pozwoli na korzystanie z ciepłych promieni słońca, nawet w styczniowy poranek. W wakacje możemy odizolować się od palącego słońca z pomocą zasłon. 

Odcienie szarości

W łazience dominuje szarość, która łączy się jednak z wszechobecną bielą. Oszklony prysznic daje złudzenie większego pomieszczenia, a jasne elementy wspaniale rozświetlają pomieszczenie. 

Materiały

Drewno użyte w tej konstrukcji jest lokalnym produktem wysokiej jakości. Materiał ten pozwala zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko oraz obniżyć koszty energii. Został on użyty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i stanowi doskonałą izolację termiczną i akustyczną. 

Przenieś się z nami do Anglii, gdzie znaleźliśmy bajeczny dom dla rodziny!

Co myślisz o takich rozwiązaniach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu