Uroczy dom, który ma wszystko | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Uroczy dom, który ma wszystko

mszpakowska mszpakowska
od HOUSE HABITAT
Loading admin actions …

Czy istnieje dom w pełni zgodny z naturą? Ten tutaj został zaprojektowany z koncepcją architektury bioklimatycznej, umożliwiającej pełne dostosowanie się do panującego klimatu. Zbudowany z materiałów zdolnych do kontroli temperatury umożliwia oszczędzanie energii na cały rok, bez zbędnego ogrzewania i klimatyzacji. Wyrusz z nami do Barcelony i odwiedź dom, który pokochała natura!

Miłe powitanie

Taras znajdujący się przy wejściu jest sercem całego projektu. Zacienione, przytulne powitanie jest zachętą dla wszystkich gości. Konstrukcja zbudowana została z lokalnych materiałów i wzięto pod uwagę warunki klimatyczne. 

Przytulne wnętrza

Światło jest doskonałym towarzyszem wnętrza skąpanego w bieli. Ciepła i przytulna atmosfera jest wyczuwalna już od pierwszej sekundy po przekroczeniu progu, zaś drewniane elementy nawiązują do więzi z naturą. 

Jasność przestrzeni

Salon wydaje się niezwykle przestronny, otwarty i wolny. Zaaranżowany w tym samym stylu co poprzednie pomieszczenie, zdaje się być idealnym miejscem na chwilę odpoczynku. Idealnym dopełnieniem jest czarny kominek, który ogrzeje nas w zimowe wieczory. 

Funkcjonalna kuchnia

Pomimo niewielkich rozmiarów, kuchnia jest niezwykle funkcjonalna i posiada wszystko to, co potrzeba. Wyspa jest idealnym sposobem na poszerzenie powierzchni użytkowej. Stół w kolorze palonej kawy doskonale współgra z białym otoczeniem. 

Sypialnia

Ten jednorodzinny dom mieści w sobie trzy sypialnie. Łóżko ustawione pod oknem pozwoli na korzystanie z ciepłych promieni słońca, nawet w styczniowy poranek. W wakacje możemy odizolować się od palącego słońca z pomocą zasłon. 

Odcienie szarości

W łazience dominuje szarość, która łączy się jednak z wszechobecną bielą. Oszklony prysznic daje złudzenie większego pomieszczenia, a jasne elementy wspaniale rozświetlają pomieszczenie. 

Materiały

Drewno użyte w tej konstrukcji jest lokalnym produktem wysokiej jakości. Materiał ten pozwala zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko oraz obniżyć koszty energii. Został on użyty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i stanowi doskonałą izolację termiczną i akustyczną. 

Przenieś się z nami do Anglii, gdzie znaleźliśmy bajeczny dom dla rodziny!

Co myślisz o takich rozwiązaniach?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu