Nowe życie stodoły

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowe życie stodoły

mszpakowska mszpakowska
Dovecote Barn Nowoczesne domy od Nicolas Tye Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam aranżację stodoły, której podjęli się pracownicy biura Nicolas Tye Architects. Ten niesamowity budynek znajduje się w Hertfordshire, na północ od Londynu. 

Króluje tutaj drewno oraz szkło. Długi, prosty budynek służy całej rodzinie i oferuje niesamowite wnętrza. Przejdźmy zatem do zwiedzania. 

Korelacja

Z tej perspektywy widzimy w jaki sposób zaadaptowano starą stodołę. Celem było stworzenie nowoczesnego domu, z zachowaniem jednak charakteru budynku. Stworzono elegancki dom z materiałów najwyższej jakości. 

Atmosfera

Przeszklona część domu gwarantuje przewiewną, wizualną, otwartą  przestrzeń, pomimo niskiego sufitu. Jadalnia nawiązuje do natury, a wszystko to za sprawą mebli z czystego drewna. 

Wspomnienie

Dom ma bardzo nowoczesną estetykę. Przeszklone powierzchnie są obecnie niezwykle popularne i pożądane. Nie ma się co dziwić, skoro takie rozwiązania pięknie prezentują się od zewnątrz, to jaki widok musi być z wewnątrz! 

Miejsce relaksu

Poranek wcale nie musi być taki straszny, kiedy możemy zjeść śniadanie w takich okolicznościach. Krajobraz pomoże nam naładować akumulatory przed wyjściem do pracy. 

Połączenie stylów

Ceglana ściana nawiązuje do pierwotnego charakteru budynku. Odpowiednie meble i dodatki tworzą bogaty i elegancji styl, a skórzana kanapa nawiązuje do elegancji. Nie znajdziemy tutaj jednak zbędnego przepychu. 

Dekompozycja

Czarna ściana pięknie kontrastuje z jasnymi powierzchniami podłogi oraz sufitu. Dodatkowo stanowi wspaniałą ozdobę, a wszystko za sprawą luk służących za półki. 

Detale

Luki w ścianie pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Są one poniekąd łącznikiem sfer, wizjerem, który pozwoli obserwować świat zewnętrzny. 

Odwiedź również budynek pszczelarski, który otrzymał nowe życie! Zapraszamy tutaj!

Co powiesz na takie rozwiązanie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu