Świetny pomysł na rozbudowę domu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Świetny pomysł na rozbudowę domu

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Rozbudowa domu, który zlokalizowany jest w mieście, to nie zawsze łatwe zadanie. Często na działce brakuje miejsca, aby zwiększyć jego metraż, a samo zdobycie pozwolenia na rozbudowę jest skomplikowane i uciążliwe. Projekt, który pokażemy Wam dzisiaj, jest jednak przykładem idealnej dobudówki, w której znalazło się miejsce na nową, współcześnie urządzoną kuchnię. Spójrzcie sami!

Stylowa dobudówka

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Zupełnie nowa konstrukcja idealnie dopasowuje się do istniejącego już budynku. Płynnie spaja się z główną bryłą domu, zapewniając jego mieszkańcom dodatkową przestrzeń, którą mogą praktycznie wykorzystać. Inwestorzy zdecydowali się na urządzenie na niej większej, nowocześniejszej kuchni.

W środku

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Kuchnia jest idealnym przykładem nowoczesnej, funkcjonalnej aranżacji. Meble kuchenne praktycznie wbudowano w ścianę, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Zabudowa o białych frontach na wysoki połysk odznacza się współczesnym designem, ale i jest niezwykle pojemna. Centralnym elementem kuchni jest wyspa kuchenna z miejscami do siedzenia, która czyni z tego pomieszczenia prawdziwe serce domu. Przez wielkopowierzchniowe okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światła.

Z widokiem na ogród

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Spójrzmy na kuchnię z innej perspektywy, z której w pełni docenić możemy rolę, jaką odgrywają tutaj okna. Spędzenia czasu w tym pomieszczeniu to prawdziwa przyjemność- wspaniały widok na ogród umila zarówno przygotowywanie posiłków, jak i poranną kawę.

Spójna całość

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Architektom zależało na tym, aby dobudówka pod względem estetycznym wpisywała się w styl całego budynku. Z tego powodu także i ją zdecydowali pokryć się klasyczną cegłą. O bardziej nowoczesny charakter dbają wielkopowierzchniowe przeszklenia, otwierające nowo dobudowaną część na otoczenie.

Widok od strony ulicy

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Patrząc na dom od strony ulicy ciężko jest zorientować się, że coś zostało do niego dobudowane. Wskazówką może być wielkoformatowy fragment przeszklonej ściany, będący symbolicznym łącznikiem pomiędzy starym a nowym. Trzeba przyznać, że architekci świetnie poradzili sobie z zadaniem rozbudowy tego domu!

Planujecie rozbudowę domu? Obejrzyjcie kilka przykładów z Katalogu Inspiracji 5 świetnych pomysłów na dobudówki

Jak Wam się podoba kuchnia?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu