Pomysły na prezenty dla przyjaciółki

homify magazine homify magazine
K&L Wall Art SalonAkcesoria i dekoracje
Loading admin actions …

Znalezienie idealnego prezentu dla najlepszej przyjaciółki nie jest proste. Zwykle wiemy, że jest tyle małych rzeczy, którymi moglibyśmy sprawić jej radość. Dlaczego więc zależy nam na wybraniu czegoś szczególnego? Bo chodzi o sprawienie przyjemności naszej bliskiej osobie, powierniczce rozterek czy w końcu osobie, z którą lubimy przebywać oglądając film i nie rozmawiając- czując porostu jej obecność i wsparcie. Znamy jej koniki i pasje a ona zna nasze. 

Dziś na homify, przedstawimy kilka pomysłów, które mogą być szczególnym podarkiem dla najlepszej przyjaciółki  na tegoroczne święta.

Dla umysłu i ciała

Kiedy mamy dobry nastrój, ale jesteśmy przemarznięci do szpiku kości wracając do domu po zimowym dniu, ten prezent uratuje wieczór: ciepły kompres. Te piękne modele zostały wykonane ze 100% wełny. Zimne stopy, ból pleców odchodzą w zapomnienie a zastępuje je miłe odczucie ciepła.

Od serca

Kto powiedział, że bombki mogą być używane tylko w święta? Małe, zwariowane serduszka wywołają uśmiech na twarzy twojej najlepszej przyjaciólki przez cały rok!

Przytulna pościel

Nie istnieje chyba kobieta, która nie uwielbiałaby zapachu świeżej pościeli i wtulania się w koc zimowymi wieczorami. Ciepła pościel z pięknymi zimowymi wzorami jest nie tylko tym co spodoba się każdej przyjaciółce ale i jest bardzo praktycznym i użytecznym prezentem.

Dla kolekcjonerek biżuterii

Ten piękny, drewniany stojak na biżuterię, jest fantastycznym prezentem dla jej miłośniczek. Kiedy nie używamy naszych ulubionych ozdób, możemy zawiesić je i wyeksponować na tym mahoniowym artefakcie.  

Czas na relaks

Jesteśmy wdzięczni za przyjaźń i czas jaki poświęca nam bliska osoba. Pragniemy jej o tym przypomnieć, kiedy spojrzy na mały upominek, który dostała od nas. Dekoracyjny napis można postawić w specjalnym miejscu, które kojarzy nam się ze wspólnie spędzonymi chwilami. 

Kanapowy kompan

Śliczne i przytulne, a przy tym pożyteczne akcesoria są nie do zastąpienia w świąteczny czas prezentów. Podstawka pod laptop z wbudowaną poduszką i pięknym wzorem jest doskonałym pomysłem na sprawienie radości naszej przyjaciólce. Przyda się również w roli tacki na śniadania w łóżku.

Inne pomysły na prezenty znajdziecie w Katalogu Inspiracji Pomysły na prezenty pod choinkę- dekoracje łazienkowe.

Co Wy kupujecie dla swoich przyjaciół?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu