Klasyczny apartament i jego nowoczesna przemiana | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klasyczny apartament i jego nowoczesna przemiana

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domowe biuro i gabinet od Casavog Nowoczesny
Loading admin actions …

Co zrobić z apartamentem, który ma ogromny potencjał, emanuje klasycznym urokiem, ale został zaniedbany fatalnie wyposażony? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest zwrócenie się do odpowiedniego projektanta wnętrz i zlecenie mu kompletną modernizację jego wnętrz.

Tak też stało się w przypadku tego francuskiego mieszkania- wcześniej stare, zapuszczone i niegustownie umeblowane, a teraz nowoczesne i stylowe. Przekonajcie się sami!

Rzut 3D

od Casavog

W przypadku tego projektu mamy okazję zobaczyć przygotowany plan w formie trójwymiarowej. Na relatywnie niewielkiej powierzchni zlokalizowano dwie sypialnie, łazienkę oraz strefę wypoczynkową z kuchnią, jadalnią i salonem. Aby w pełni docenić ten projekt, musicie zobaczyć zdjęcia sprzed renowacji!

Przed: staromodne wnętrze

od Casavog

Jak widać na tym zdjęciu, salon był niezwykle staromodny. Nie chodziło jedynie o jego niemal antyczne wyposażenie, ale przede wszystkim fakt, iż było to osobne, zamknięte pomieszczenie. Ciemne i przepełnione meblami zdawało się być małe i ciasne.

Prace w trakcie

od Casavog

Zdecydowano o wyburzeniu ścian, dzielących wcześniej strefę dzienną i otwarcie poszczególnych pomieszczeń. Jak widać na zdjęciu, tego typy prace remontowe do łatwych i przyjemnych nie należą.

Po: ekscytująca nowoczesność

od Casavog

Nowo odremontowane wnętrze urządzono w sposób nowoczesny i funkcjonalny. Jasne materiały wykończeniowe na ścianach i podłogach idealnie współgrają z meblami o współczesnym designie. Dominują biel, czerń i kolor szary. Całość prezentuje się stylowo i modnie.

Sypialnia

Nowoczesna sypialnia od Casavog Nowoczesny

Główna sypialnia została połączona z łazienką. W pomieszczeniu tym panuje wyjątkowy klimat, który osiągnięto za sprawą ciemnej palety kolorów i romantycznego oświetlenia.

Łazienka

od Casavog

Tak wygląda główna łazienka, która nie przylega do sypialni. Została oddzielona wielkopowierzchniowymi szklanymi drzwiami. Zaaranżowano ją modnie, opierając wystrój na interakcji czerni i bieli. Prawdziwym hitem jest tropikalny prysznic, gwarantujący niepowtarzalne doznania.

Jak Wam się podoba efekt po?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu