Klasyczny apartament i jego nowoczesna przemiana

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klasyczny apartament i jego nowoczesna przemiana

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Casavog
Loading admin actions …

Co zrobić z apartamentem, który ma ogromny potencjał, emanuje klasycznym urokiem, ale został zaniedbany fatalnie wyposażony? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest zwrócenie się do odpowiedniego projektanta wnętrz i zlecenie mu kompletną modernizację jego wnętrz.

Tak też stało się w przypadku tego francuskiego mieszkania- wcześniej stare, zapuszczone i niegustownie umeblowane, a teraz nowoczesne i stylowe. Przekonajcie się sami!

Rzut 3D

Projekty,   zaprojektowane przez Casavog
Casavog

Plan 3D

Casavog

W przypadku tego projektu mamy okazję zobaczyć przygotowany plan w formie trójwymiarowej. Na relatywnie niewielkiej powierzchni zlokalizowano dwie sypialnie, łazienkę oraz strefę wypoczynkową z kuchnią, jadalnią i salonem. Aby w pełni docenić ten projekt, musicie zobaczyć zdjęcia sprzed renowacji!

Przed: staromodne wnętrze

Projekty,   zaprojektowane przez Casavog
Casavog

Décor du living avant travaux

Casavog

Jak widać na tym zdjęciu, salon był niezwykle staromodny. Nie chodziło jedynie o jego niemal antyczne wyposażenie, ale przede wszystkim fakt, iż było to osobne, zamknięte pomieszczenie. Ciemne i przepełnione meblami zdawało się być małe i ciasne.

Prace w trakcie

Projekty,   zaprojektowane przez Casavog
Casavog

salon avant travaux

Casavog

Zdecydowano o wyburzeniu ścian, dzielących wcześniej strefę dzienną i otwarcie poszczególnych pomieszczeń. Jak widać na zdjęciu, tego typy prace remontowe do łatwych i przyjemnych nie należą.

Po: ekscytująca nowoczesność

Projekty,   zaprojektowane przez Casavog
Casavog

Cuisine ouverte sur le living

Casavog

Nowo odremontowane wnętrze urządzono w sposób nowoczesny i funkcjonalny. Jasne materiały wykończeniowe na ścianach i podłogach idealnie współgrają z meblami o współczesnym designie. Dominują biel, czerń i kolor szary. Całość prezentuje się stylowo i modnie.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Casavog
Casavog

Chambre avec salle d'eau

Casavog

Główna sypialnia została połączona z łazienką. W pomieszczeniu tym panuje wyjątkowy klimat, który osiągnięto za sprawą ciemnej palety kolorów i romantycznego oświetlenia.

Łazienka

Projekty,   zaprojektowane przez Casavog
Casavog

salle d'eau

Casavog

Tak wygląda główna łazienka, która nie przylega do sypialni. Została oddzielona wielkopowierzchniowymi szklanymi drzwiami. Zaaranżowano ją modnie, opierając wystrój na interakcji czerni i bieli. Prawdziwym hitem jest tropikalny prysznic, gwarantujący niepowtarzalne doznania.

Jak Wam się podoba efekt po?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu