95 m² domu marzeń! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

95 m² domu marzeń!

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od Joana França Nowoczesny
Loading admin actions …

Te 95 m² domu pokazuje dobry smak rezydentów i architektów odpowiedzialnych za zaprojektowanie go. Oferuje komfortowe miejsce do zamieszkania dla pary lub singla. To wszystko, doskonale wkomponowane w trudny krajobraz – strome nachylenie terenu.

Dom znajduje się w górzystym regionie Brazylii. Został zaprojektowany w podłużnym, geometrycznym kształcie z drzwiami przesuwnymi na całej długości, aby umożliwić pełne połączenie domu z otaczającym środowiskiem. Wszystko zostało zaprojektowane w sposób zrównoważony, tak aby mogło zaoferować bardzo wygodne miejsce życia codziennego dla swoich mieszkańców.

Wszystkie szczegóły tego projektu są doskonale przemyślane. Sprawdźcie to razem nami i zainspirujcie się tym wyjątkowym budynkiem!

Betonowa elewacja zewnętrzna

Na tym zdjęciu możemy zobaczyć całe piękno struktury zbrojonego betonu. Niezwykle nowoczesna bryła, oraz materiały wykończeniowe sprawiają, że budynek jest zdumiewający. Ale to wszystko, to nic, w porównaniu z pewnym szczegółem, który jest bardzo nietypowy! Zielony dach czyli konstrukcja z roślinnością na dachu, oprócz tego, że świetnie wygląda, zapewnia komfort cieplny w domu. Niesamowite!

Na nierównej działce

Dom został zbudowany na działce o stromym zboczu w terenie górzystym. Architekci postanowili zaprojektować bryłę, która nie wymaga zrównywania gruntu i jest osadzona na pagórku. W ten sposób, oryginalność naturalnej scenerii może być w pełni doceniona na co dzień.

Podwójny widok krajobrazu

Także krajobraz może być doceniany w całej okazałości. Dom zyskał drzwi, które poruszają się w poprzek, a po ich całkowitym przesunięciu wnętrze domu jest otwarte na ogród. Ponadto, górski krajobraz wokół, zapewnia świeże powietrze, doskonałą wentylację i walory estetyczne na najwyższym poziomie. 

Nowoczesny salon

Wnętrze jest równie imponujące. Otwarty salon został zaprojektowany z użyciem naturalnych elementów, takich jak drewno w zestawie mebli. Ich obecność zapewnia elegancję i ciepły, przytulny klimat. Na podłodze, wyrafinowaną przestrzeń uzupełnia dywan w kolorach ziemi. Otwarte przestrzenie to klucz do idealnej integracji między pomieszczeniami. 

Domowe biuro

Z salonu płynnie dostajemy się do domowego biura. Tutaj stylistyka jest podobna, możemy zauważyć obecność półek z litego drewna. Stół wykonany z tego samego materiału, daje dużą przestrzeń dla pracy zawodowej każdego dnia. Któż z nas, nie chciałby pracować w tak inspirujących warunkach? 

Przytulna sypialnia z widokiem

Niewątpliwym przywilejem jest także spać i budzić się obserwując naturę. To marzenie wielu ludzi żyjących w miastach, tutaj czas jakby zatrzymywał się. Wszędzie króluje beton ale atmosfera tutaj wcale nie jest grobowa – wprost przeciwnie, jest ciepło, minimalistycznie i nietypowo. Najwspanialsza jest możliwość całkowitego otwarcia okien z obu stron.

Łazienka

Relaks w takim pokoju kąpielowym to wyzwanie dla odważnych. Ale brak bezpośredniego sąsiedztwa pozwala na większą swobodę i wykorzystanie świeżego dotyku wiatru. Naturalne oświetlenia wpada do wnętrza łazienki przez co przestrzeń jest bardzo komfortowa. Ostatnim szlifem są nowoczesne, błyszczące materiały.

Koniecznie obejrzyjcie ten katalog inspiracji: 21 luksusowych łazienek

Doskonały rozkład pomieszczeń

To zdjęcie ukazuje podział przestrzeni w domu. Wszystko jest doskonale oświetlone. Beton z zewnątrz, wkracza do środka co zapewnia bardzo modernistyczny i ponadczasowy wygląd.

Nowoczesny ogród

Mała ława betonowa, z zaokrąglonymi kątami to doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, na tle wyjątkowego domu i pięknych okoliczności przyrody. Minimalistyczny ogród nie zaburza tego co stworzyła natura. Wieczorową porą, dom prezentuje się wyjątkowo ciepło i nastrojowo. Jego mieszkańcy to prawdziwi szczęściarze! 

Chcielibyście korzystać z takiej łazienki? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu