Stylowy dom, który zawiera w sobie wszystko | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy dom, który zawiera w sobie wszystko

mszpakowska mszpakowska
Concrete House Nowoczesne domy od Nico Van Der Meulen Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś w naszej podróży przenosimy się do RPA, gdzie nasi specjaliści przygotowali prawdziwą gwiazdę ekstraklasy. Jest to luksusowa posiadłość zbudowana w nowoczesnym stylu i naszpikowana luksusowymi elementami. Dom zdaje się być nieco futurystyczny i opiera się na silnym kontraście pomiędzy szkłem i betonem.  

Wejście

Pierwszy element to wejście do domu, które wydaje się być niemal ukryte wśród roślin, które kontrastują z prostymi liniami budowli. 

Widok zewnętrzny

Wybraliśmy ujęcie nocne, aby zobrazować Wam, jak wspaniale prezentują się wszechobecne przeszklenia. Granica pomiędzy wnętrzem i ogrodem jest niemal nienamacalna i widoczna jest jedynie przy bliższym spojrzeniu. 

Front

Od strony ulicy napotkamy zupełnie odmienny obraz. Tutaj nic nie zdradzi nam szczegółów co znajdziemy za ogrodzeniem. Dom odcina się od świata zewnętrznego grubymi ścianami z betonu i sprawia wrażenie nieosiągalnego. 

Schody

Wnętrze urządzone jest pod znakiem przestrzenności i przejrzystości. Cała wewnętrzna część domu jest otwarta tak, jak to tylko możliwe. Nawet schody zostały opatrzone szklanymi balustradami, aby światło mogło się swobodnie rozprzestrzeniać. 

Salon

Tutaj widzimy spojrzenie na salon oraz jadalnie, które wręcz topią się w świetle wpadającym przez obszerne okna. Widok te potęguje położenie na zboczu, co gwarantuje nam maksymalną dawkę afrykańskiego słońca. 

Sypialnia

Nawet w sypialni nie znajdziemy innego spojrzenia na aranżację wnętrza. Szarości, surowe materiały, drewno, wszystko idealnie łączy się z charakterem domu. Nie można jednak przejść obojętnie obok dekoracyjnego, wyjątkowego oświetlenia, tworzącego wzór na tylnej ścianie. 

Pokój dziecięcy

W pokoju pociech odnajdziemy ten sam zestaw kolorów, który został jednak ożywiony dzięki słonecznej żółci. W tym pomieszczeniu znajdziemy wszystko co potrzebne, zarówno pod względem funkcjonalności jak i zabawy. 

Kuchnia

Tutaj znajdziemy spojrzenie na część otwartej kuchni, która jest równie jasna co reszta pomieszczenia. Proste linie, jasne kolory, wszystko to sprawia, że nie wątpimy w luksusowe pochodzenie wszystkich materiałów.  

Gabinet

Gospodarze tego domu również muszą pracować. Urządzony gabinet jest niezwykle jasny i urządzony w nawiązaniu do biurowych pomieszczeń. Miejsce jest nie tylko funkcjonalne, ale i fantastycznie zaaranżowane. 

Kuchnia zewnętrzna

Oprócz ogromnego ogrodu, w domu znajdziemy również imponujący taras. Oprócz kuchni, której możemy przygotowywać posiłki i zajadać je przy obszernym stole, znajdziemy tutaj również palenisko idealne do wieczornych ognisk. Będzie to idealne miejsce na spędzanie ciepłych nocy z przyjaciółmi. 

Dla kontrastu zapraszamy Was do zaskakującego domu z drewna. Wystarczy, że klikniesz tutaj

Chciałbyś tak mieszkać?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu