10 pomysłów na przedpokój pełen osobowości

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 pomysłów na przedpokój pełen osobowości

Alicja Olko Alicja Olko
od Ambientia Nowoczesny
Loading admin actions …

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne- to najczęściej na jego podstawie oceniamy wiele osób czy zjawisk. To samo dotyczy wnętrz domów. To, jakie wrażenie zrobi na nas przedpokój, ma często bezpośredni związek z postrzeganiem pozostałych pomieszczeń w domu. Jest to pierwszy pokój, do którego wchodzimy po powrocie do naszych czterech ścian, i pierwszy, który zobaczą odwiedzający nas goście. Dlatego tak istotne jest, aby oddawał charakter całego wnętrza i zachęcał do przebywania w nim.

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na to, jak nadać wnętrzu przedpokoju ciekawy, spersonalizowany charakter, zebraliśmy najlepsze pomysły znalezione na homify. Dzięki nim z pewnością zdołacie zaprojektować przedpokój, który zrobi świetne pierwsze wrażenie.

1. Konsola w nowoczesnym wydaniu

Wyposaż przedpokój w element klasyczny, szykowny, ale i praktyczny. Na konsoli ustawić można lustro w nowoczesnej oprawie- rozwiązanie ciekawe, a do tego funkcjonalne.

2. Powitanie naturalnymi kolorami i materiałami

Jasne, naturalne kolory oraz materiały doskonale sprawdzą się w każdym przedpokoju. Biel jest nieodzowną partnerką drewna w każdym odcieniu, dając efekt nowoczesności niepozbawionej przytulności.

3. Głęboka paleta kolorów

Do bardziej eleganckiego i wyrafinowano przedpokoju świetnie nadają się meble i dodatki o głębokich barwach. Brązy, purpury, bordo pięknie się ze sobą łączą, nadając wnętrzom niemal królewski charakter.

4. Designerki element

Nawet mały przedpokój urządzić można zarówno praktycznie, jak i stylowo. Ta designerska konsola pełni rolę schowka oraz dekoracji, nie zajmując przy tym dużo miejsca.

5. Po królewsku

Klasyczny korytarz, przedpokój i schody od Ad-home Klasyczny

Bogate wzory i zdobienia nie są dla wszystkich, ale przypadną do gustu tym, którzy lubują się w aranżacjach o niemal królewskim charakterze. Te idą w parze z naturalnym kamieniem i elementami złoconymi.

6. Harmonia materiałów

od Weld Nowoczesny

Ciekawym pomysłem może być urządzenie przedpokoju przy użyciu materiałów podobnych do siebie kolorem i teksturą. Tutaj stolik z drewna świetnie komponuje się z powieszonym nad nim obrazem- wspólnie dając efekt idealnej harmonii.

7. Wyrafinowane dekoracje

Już od progu zróbcie wrażenie oryginalnymi dekoracjami i dodatkami z charakterem. Pamiątki z podróży, egzotyczne rośliny czy designerskie dodatki z pewnością na każdym zrobią wrażenie.

8. Symetria

Powitajcie swoich gości idealną symetrią. Jeżeli drzwi wejściowe znajdują się naprzeciwko ściany, można na niej zaaranżować główną część przedpokoju. Urządzanie w oparciu o zasady symetrii sprawi, że wzrok od razu powędruje w tym kierunku, wprawiając wchodzącego do domu w zachwyt- jak dowodzi przykład ze zdjęcia.

9. W kolorze

Wprowadzając do aranżacji przedpokoju jeden wyrazisty element spowoduje, że jego wnętrz ożyje i nabierze charakteru. Kolory, wzory, tekstura czy materiał to te aspekty, z którymi warto poeksperymentować.

10. W zgodzie z tradycją

Urządzenie przedpokoju w jednym stylu z pewnością nada mu ton- w tym przypadku zdecydowano się na aranżację klasyczną, w której dominują tradycyjne elementy. Antyczna konsola i zegar pięknie łączą się z rustykalnymi kwietnikami oraz klimatycznymi dodatkami.

O tym, jak dobrać siedzisko do przedpokoju, dowiecie się z Katalogu Inspiracji Siedzisko do przedpokoju – 10 propozycji.

Która aranżacja najbardziej Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu