Projekty,   zaprojektowane przez hq-design

Dom 200 metrów za 189 tysięcy

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kiedy przychodzi ten upragniony moment i budowa własnego domu jednorodzinnego staje się możliwa, wybór odpowiedniego projektu do łatwych nie należy… W końcu większość z nas podejmuje się tego wyzwania tylko raz w życiu i w nowym budynku zamierza spędzić wiele lat. Nasza rada to oglądać jak najwięcej projektów. Wtedy bez wysiłku uświadamiamy sobie, co nam się podoba, a co nie.

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przyjrzymy się, jaki przepis na realizację marzenia o podmiejskim domu proponują architekci z biura HQ-design z rosyjskiego miasta Engels. Zaleta ich projektu? Cena jego realizacji to zaledwie 189 tysięcy złotych!

Fasada główna

Projekty,   zaprojektowane przez hq-design
hq-design

Вид 1

hq-design

Bryła tego domu jednorodzinnego łączy w sobie tradycję i współczesność. Dach o ostrych spadach i drewnianej konstrukcji kryty jest dachówką. Nowoczesny klimat wprowadzają duże okna oraz ciekawe potraktowanie fasady, na której znajdziemy aż trzy kolory. Szarość i biel na tłoczonych tynkach, a kawowy na tynku gładkim. Jeśli chodzi o dekorację, to warto zwrócić uwagę na ciekawe nagromadzenie tradycyjnych donic.

Duże przesklenia, zabudowane mury

Projekty,   zaprojektowane przez hq-design
hq-design

Вид 2

hq-design

Po rzucie oka na wejście główne przechodzimy na tyły domu, gdzie możemy zorientować się, że jego bryła jest wyraźnie podzielona na dwie części. Odpowiedzialność za to w głównej mierze ponosi reprezentacyjna klatka schodowa, którą zaraz zobaczymy wyraźnie zaznaczoną na planie.

Biel, wpadająca w czerń szarość oraz kawowy tworzą ciekawą kombinację. Też marzycie o fasadzie w ciekawym kolorze, ale nie możecie się zdecydować? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: 10 kolorów na nadzwyczajne fasady.

Plan parteru

Projekty,   zaprojektowane przez hq-design
hq-design

План I-го этажа

hq-design

Potraficie odczytać, która strona jest która? Wejście główne znajduje się od strony południowej. Po przekroczeniu progu znajdujemy się w małym lecz praktycznym przedpokoju. Z niego możemy udać się na prawo do pomieszczeń prywatnych: pokojów gospodarczych, gabinetu oraz łazienki, bądź skierować nasze kroki w lewo do otwartej przestrzeni publicznej z salonem, jadalnią oraz kuchnią.

Sypialnie marzeń

Projekty,   zaprojektowane przez hq-design
hq-design

План II-го этажа

hq-design

Na drugim piętrze znajdziemy cztery sypialnie o powierzchni od 16,4 do 22,5 metrów kwadratowych. Marzenie! I pomyśleć, że niektórzy z nas mieszkają z rodzinami na trzydziestu kilku metrach… Oczywiście pomieszczenia te będzie można zaadaptować także w inny sposób. Oprócz sypialni znajdziemy tu przestronną łazienkę o powierzchni 8,5 metrów. Ma ona dogodną lokalizację, dwie umywalki oraz wyjątkowych rozmiarów okno. Z pewnością będzie się  tu mieszkać wygodnie, co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości!

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu