Dom 200 metrów za 189 tysięcy

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom 200 metrów za 189 tysięcy

Aśka Warchał Aśka Warchał
od hq-design
Loading admin actions …

Kiedy przychodzi ten upragniony moment i budowa własnego domu jednorodzinnego staje się możliwa, wybór odpowiedniego projektu do łatwych nie należy… W końcu większość z nas podejmuje się tego wyzwania tylko raz w życiu i w nowym budynku zamierza spędzić wiele lat. Nasza rada to oglądać jak najwięcej projektów. Wtedy bez wysiłku uświadamiamy sobie, co nam się podoba, a co nie.

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przyjrzymy się, jaki przepis na realizację marzenia o podmiejskim domu proponują architekci z biura HQ-design z rosyjskiego miasta Engels. Zaleta ich projektu? Cena jego realizacji to zaledwie 189 tysięcy złotych!

Fasada główna

Bryła tego domu jednorodzinnego łączy w sobie tradycję i współczesność. Dach o ostrych spadach i drewnianej konstrukcji kryty jest dachówką. Nowoczesny klimat wprowadzają duże okna oraz ciekawe potraktowanie fasady, na której znajdziemy aż trzy kolory. Szarość i biel na tłoczonych tynkach, a kawowy na tynku gładkim. Jeśli chodzi o dekorację, to warto zwrócić uwagę na ciekawe nagromadzenie tradycyjnych donic.

Duże przesklenia, zabudowane mury

Po rzucie oka na wejście główne przechodzimy na tyły domu, gdzie możemy zorientować się, że jego bryła jest wyraźnie podzielona na dwie części. Odpowiedzialność za to w głównej mierze ponosi reprezentacyjna klatka schodowa, którą zaraz zobaczymy wyraźnie zaznaczoną na planie.

Biel, wpadająca w czerń szarość oraz kawowy tworzą ciekawą kombinację. Też marzycie o fasadzie w ciekawym kolorze, ale nie możecie się zdecydować? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: 10 kolorów na nadzwyczajne fasady.

Plan parteru

Potraficie odczytać, która strona jest która? Wejście główne znajduje się od strony południowej. Po przekroczeniu progu znajdujemy się w małym lecz praktycznym przedpokoju. Z niego możemy udać się na prawo do pomieszczeń prywatnych: pokojów gospodarczych, gabinetu oraz łazienki, bądź skierować nasze kroki w lewo do otwartej przestrzeni publicznej z salonem, jadalnią oraz kuchnią.

Sypialnie marzeń

Na drugim piętrze znajdziemy cztery sypialnie o powierzchni od 16,4 do 22,5 metrów kwadratowych. Marzenie! I pomyśleć, że niektórzy z nas mieszkają z rodzinami na trzydziestu kilku metrach… Oczywiście pomieszczenia te będzie można zaadaptować także w inny sposób. Oprócz sypialni znajdziemy tu przestronną łazienkę o powierzchni 8,5 metrów. Ma ona dogodną lokalizację, dwie umywalki oraz wyjątkowych rozmiarów okno. Z pewnością będzie się  tu mieszkać wygodnie, co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości!

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu