Świąteczny konkurs homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Świąteczny konkurs homify

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez Tentsile, Nowoczesny
Loading admin actions …

Zrób sobie prezent z homify! Nasz bożonarodzeniowy konkurs trwa, a w nim do wygrania prawdziwe skarby, zwłaszcza dla tych, kochających outdoorowe przygody! 

Nagrody są zupełnie wyjątkowe i z pewnością znalazłyby się w wielu listach do Mikołaja- jest to 10 Cacoon'ów i 5 wiszących namiotów.

Aż do 21. grudnia możecie brać udział w konkursie. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Coś bardzo prostego- utworzyć darmowe konto na homify i rozpocząć wątek na naszym forum!

Chcieliście zawsze wiedzieć, jak urządzić swoje wnętrze w stylu shabby chic? Albo jak wyczyścić wyjątkowo uciążliwą plamę na dywanie? Szukacie pomysłów na dekorację salonu albo potrzebujecie wskazówek na to, jak urządzić małą kuchnię? Zadajcie nurtujące Was od dawna pytanie, a nasi eksperci i inni użytkownicy z pewnością Wam pomogą!

Dlaczego warto być częścią społeczności homify? Każdy, kto zada na forum pytanie (razem ze zdjęciem!) zostanie wzięty pod uwagę w losowaniu wyjątkowych nagród- 10 Cacoon'ów i 5 wiszących namiotów!

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,

Więc jeszcze raz:

►utwórz darmowe konto na homify

►rozpocznij nowy wątek na naszym forum- wybierz kategorię, zadaj specyficzne pytanie i załaduj zdjęcie.

Do wygrania 10 Cacoon'ów i 5 wiszących namiotów!

Z niecierpliwością czekamy na ciekawe pytania i Wasze zdjęcia! A na Was czekają wyjątkowe nagrody!

Być może Mikołaj odwiedzi Was wcześniej, niż myślicie?

Cacoon…

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez Cacoon,

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące konkursu, zadajcie je w rubryce komentarze na dole strony!

a może wiszący namiot?

Projekty,   zaprojektowane przez Tentsile, Nowoczesny
Tentsile

The Tentsile Stingray

Tentsile
Chcecie wygrać te ciekawe nagrody? Weźcie udział w konkursie!
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu