Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- wokół świąt

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Pierwszy tydzień grudnia powitał nas świątecznymi dekoracjami, bożonarodzeniowymi witrynami sklepów i pierwszymi mrozami! Nie tylko otworzyliśmy już pierwsze drzwiczki kalendarza adwentowego i zjedliśmy pierwszą czekoladkę (a może już wszystkie?), ale także zaczęliśmy przygotowywać się na nadchodzącą gwiazdkę, myśląc o planowaniu potraw, dekoracji, ozdób i oczywiście prezentów!

Obejrzyjcie, co w tym tygodniu cieszyło się największą popularnością na homify! Motywem przewodnim było oczywiście Boże Narodzenie. 

Oto nasze top 5!

5. Sztuka współczesna a design- nowoczesne dekoracje

Projekty,  Sztuka zaprojektowane przez radlbazi

Urządzanie wnętrz nie musi być nastawione jedynie na funkcjonalność i użyteczność. Może być sztuką samą w sobie, zwłaszcza, kiedy postawimy na aranżację przy użyciu produktów, które zakrawają o obszar prawdziwej sztuki.

Oto Katalog Inspiracji, który pokazuje, jak płynna jest granica między użytecznością a artyzmem. Kliknijcie tutaj, by go jeszcze raz obejrzeć.

4. Pomysły na prezenty pod choinkę- dekoracje łazienkowe

Być może rozpoczęliście już poszukiwanie idealnych prezentów pod choinkę. Jeżeli tak, to spójrzcie na nasze propozycje prezentów do łazienki, które sprawią, że pomieszczenie to nabierze oryginalnego i wyjątkowego charakteru. Tutaj znajdziecie inspirację na upominki do łazienki!

3. Boże Narodzenie w Polsce

Projekty,  Sztuka zaprojektowane przez 모리공방
모리공방

색실공

모리공방

Wszyscy już nie możemy doczekać się nadejścia Wigilii, kiedy pierwsza gwiazdka na niebie da nam znak do rozpoczęcia świętowania. Z serii Boże Narodzenie na całym świecie, zaprezentowaliśmy Wam artykuł o polskich świętach, które są zupełnie wyjątkowe na skalę światową. Przeczytacie go jeszcze raz tutaj.

W ciągu najbliższych tygodni będziemy prezentować Wam tradycje i zwyczaje świąteczne z całego świata. Bądźcie na bieżąco, dołączając do wydarzenia na Facebooku!

2. Ozdoby świąteczne dla każdego

Projekty,  Gospodarstwo domowe zaprojektowane przez SnigSnag
SnigSnag

Adventskalender Zug Ebook Silhouette Studio + PDF

SnigSnag

Przygotowania do Bożego Narodzenia zaczynamy już w czasie Adwentu. Inspiracji i pomysłów na dekoracje świąteczne jest mnóstwo, a my pomagamy Wam wybrać te najbardziej wyjątkowe. Obejrzyjcie jeszcze raz nasze najciekawsze propozycje- kliknijcie tutaj.

1 Pomysły na świąteczne dekoracje

Projekty,   zaprojektowane przez The White Company
The White Company

Christmas Range

The White Company

Zwycięzcą w tym tygodniu został Katalog Inspiracji prezentujący propozycje na to, jak udekorować każde pomieszczenie w domu w świątecznym klimacie. Czy to sypialnia, czy też kuchnia, nasze całe wnętrza przypominać nam mogą o nadchodzącej Gwiazdce! Oto najpopularniejszy artykuł zeszłego tygodnia- znajdziesz do tutaj!

Który artykuł był Waszym ulubionym?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu