Nowoczesny dom z duszą | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom z duszą

mszpakowska mszpakowska
od Daniele Galante Arquitetura
Loading admin actions …

Zwiedzając Brazylię natknęliśmy się na projekt Daniele Galante, który przyciąga uwagę dzięki geometrii elewacji i strukturze prostych, pasujących do siebie struktur. Nowoczesny, wygodny i przestronny dom został wykończony z elegancją i dbałością o szczegóły. 

Wejście

Wejście zaskakuje swoim wzornictwem i pomysłowością. Balkon na piętrze stanowi zadaszenie dla przestrzeni znajdującej się na zewnątrz. Dwa drewniane krzesła uzupełniają powierzchnię domu, w której królują cement, cegły oraz szkło. Kontrast pomiędzy bielą, szarością i zielenią trawnika jest niesamowity.

Nowoczesny design

Dom wyróżnia się niezwykłą geometrią. Nowoczesne budownictwo, proste linie, niewielki ogród, wszystko to sprawia, że dom prezentuje się niesamowicie. 

Przestronność i komfort

W głównym pomieszczeniu zaskoczyła nas jego wysokość i szerokość. Jasna podłoga dodatkowo potęguje poczucie przestrzeni, a jasne kolory sprawiają, że salon jest bardzo przytulny. 

Salon

Salon jest niesamowicie elegancji. Wielki telewizor jest główną dekoracją ściany i uzupełnia kompozycję miejsca przeznaczonego do relaksu. Towarzyszą mu proste meble, których design idealnie łączy się z charakterem domu. Jednak najwspanialszą rzeczą są ułożone kamienie, które pięknie zdobią centrum pokoju.

Sprawdź, jak podłoga może zdobić Twój dom!

Kuchnia

W kuchni królują ciemniejsze barwy, które jednak nie odbiegają od eleganckiego charakteru. Zaprojektowana, aby służyć swoją funkcjonalnością, równie doskonale zdobi przestrzeń. Naszym zdaniem na uwagę zasługują lampy wiszące nad ladą barową, które sprawiają że otrzymujemy luksusową kuchnię.  

Kafelki

Płytki w tej kuchni służą do dodawania uroku. Kolorowe, o różnych wzorach, pozwalają na wprowadzenie elementu retro w tej eleganckiej kuchni. 

Modny i stylowy

Również w patio znajdziemy ciekawe pomysły na wykończenie przestrzeni. Znajdziemy tutaj połączenie nowoczesności  i tradycyjnego ducha.

Łazieka

Kolory użyte w łazience sprawiają, że jest ona niezwykle przytulna. Jednak to dodatki tworzą w niej całą atmosferę. Luksusowa łazienka prezentuje się wspaniale dzięki ozdobnej mozaice oraz nowoczesnej umywalce. 

Za domem

W końcu taki dom musi mieć odpowiednie miejsce służące wyłącznie do relaksu. Za domem znajdziemy niewielki basen, w którym będziemy mogli rozkoszować się promieniami słońca. 

Chciałbyś tak mieszkać?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu