Przed i po: z mroku do światła | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: z mroku do światła

homify.Pl homify.Pl
od seets一級建築士事務所
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam dom, który jeszcze niedawno znajdował się w opłakanym stanie i wymagał gruntownego remontu. Wnętrze budynku sprzed renowacji należało do ciemnych i ponurych. O przyciąganiu czyjejkolwiek uwagi nie mogło być mowy. Dom wręcz odstraszał. Metamorfoza, której poddano ten zaniedbany budynek, uczyniła z niego rezydencję jasną i piękną, o czystych liniach i prostej kolorystyce. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Przed: pralnia z piekła rodem

W takiej pralni bez problemu mógłby zostać nakręcony naprawdę przerażający horror! Obskurne ściany i okropne podłogi, przestarzała umywalka oraz pralka, której luźno puszczone kable narażały na niebezpieczeństwo – czy trzeba dodawać coś więcej? Chętnych do odwiedzania tego pomieszczenia od dawna brakowało. Nic dziwnego! Remont był nieunikniony.

Po: olśniewający projekt

Czy ta pralnia na zdjęciu to ta sama pralnia, o której przed chwilą była mowa?! Zespół projektantów wnętrz spisał się na medal! Dzięki zastosowaniu bieli pomieszczenie zostało rozjaśnione i wydaje się optycznie większe i czystsze. Odrestaurowana pralnia posiada teraz wszystko, od eleganckiego wyglądu po gustowne miejsce do przechowywania różnego rodzaju rzeczy.

Przed: „ciemność, widzę ciemność!”

Ta ciemna jadalnia wypełniona była niemalże po brzegi starymi i niemodnymi już meblami, które zamiast dodawać pomieszczeniu uroku – szpeciły je. Mahoniowy stół jadalniany i regał, choć zabytkowe, za sprawą słabo oświetlonej i przygnębiającej całości, nie miały w sobie ani krzty uroku i elegancji.

Po: jasność i radość

W jadalni, którą połączono z minimalistyczną kuchnią, panuje teraz przyjemna i błoga atmosfera. Białe meble i białe ściany w połączeniu z niebieskimi ramkami krzeseł sprawiają, że całość wygląda na bardzo nowoczesną i wyrafinowaną.

Po: przestrzeń i jasność

Kuchnia po remoncie stała się znacznie bardziej funkcjonalna. Oświetlona przy użyciu lamp w stylu industrialnym, jest teraz miejscem idealnym do gotowania i pieczenia. Mnogość szafek i szuflad do przechowywania różnego rodzaju rzeczy oraz dostęp do światła naturalnego to cudowne zwieńczenie całości.

Po: prostota i elegancja

Z perspektywy, z której zostało wykonane załączone zdjęcie, widać prezentowaną kuchnię i jadalnię  w całej krasie. Każdy zakątek tego wyremontowanego domu ma teraz swój współczesny urok i nowoczesną wspaniałość, a każde porcelanowe naczynie, czy nawet najmniejszy bibelot – swoje ściśle określone miejsce. Kucharski raj na ziemi!

A czy Wam podoba się taka kuchnia?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu