Od starego domu do pięknego wnętrza | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od starego domu do pięknego wnętrza

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesna łazienka od 디자인 컴퍼니 에스 Nowoczesny
Loading admin actions …

Dzisiaj w naszej serii przed i po przygotowaliśmy dla was niesamowitą przemianę zagraconego domu. Metamorfozy podjęli się architekci z biura S Design Company. Sprawili oni, że dom zmienił się nie do poznania. Ten projekt jest dowodem na to, że nawet zaniedbane wnętrze może stać się eleganckie i przytulne. 

Stary i nudny aneks

Podobnie jak wielu domach, przestrzeń zaaranżowano jako kuchnię połączoną z jadalnią. Jeśli mielibyśmy wskazać jedną zaletę tego pomieszczenia, byłaby to niewątpliwie drewniana podłoga. Reszta kuchni jest całkowicie pozbawiona wyobraźni. Nudne kolory, chaos i nieporządek są tutaj na tapecie każdego dnia. Zamiast korzystać z całej przestrzeni, kuchnia została wciśnięta w niewielki kąt, przez co wszystko wygląda na niezorganizowane. Niewłaściwie jest również oświetlenie. Mimo że lampy są jasne, skupione w dwóch punktach nie dają odpowiedniego efektu. 

Nowa, jasna kuchnia

Zamiast ciemnych desek, projektanci zdecydowali się na jasną podłogę, która pomoże optycznie powiększyć pomieszczenie. W nowej kuchni nie znajdziemy ani śladu po zielonych szafkach. Po zmianie wszystko zaaranżowane jest w bieli, z niewielkim wyjątkiem w postaci ciemnej, ceglanej aplikacji, co daje ciekawy kontrast. Liczne reflektory pozwolą oświetlić pomieszczenie w optymalny sposób. 

Zobacz również inne, spektakularne przemiany kuchni!

Stara, brudna łazienka

Chociaż łazienka jest bardzo mała, wszystko pozostawało w nieładzie i chaosie. Nie ma tutaj żadnego pomysłu na aranżacje przestrzeni, a brak szafek powoduje, że akcesoria są porozstawiane po wszystkich kątach. Jeśli przyjrzymy się bliżej zauważymy, że umywalka jest zbyt duża do tej przestrzeni. 

Nowa aranżacja

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć to zmniejszenie rozmiarów umywalki oraz prysznica. Płytki w jasnych, beżowych odcieniach dają przytulną atmosferę. Prysznic zabudowany szklaną ścianą sprawia, że nie ma tutaj efektu pomniejszania przestrzeni. Lampy zainstalowane w suficie pozwolą oświetlić każdy zakątek tej łazienki. 

Stara garderoba

To pomieszczenie nie spełnia swojego zadania. Garderoba służy do tego, aby wszystkie nasze ubrania były w idealnym porządki. W tym pokoju wszystko zdaje się być w ogromnym nieładzie. 

Ład i porządek

Pierwsze spojrzenie pozwoli się przekonać, że remont garderoby poszedł idealnie. Zamiast wielu małych szafek postanowiono wykorzystać dużą szafę, która pomieści wszystko. Jasna podłoga powoduje, że wnętrze wydaje się bardziej stylowe i ciepłe. Zamiast eksperymentować z kolorami, postawiono na klasyczną biel.

Co sądzisz o wnętrzach w nowym wydaniu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu