Top 5 tygodnia- najlepsze polskie domy jednorodzinne!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- najlepsze polskie domy jednorodzinne!

Alicja Olko Alicja Olko
NEPTUN 4 – PARTEROWY NIE ZNACZY NUDNY: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl
Loading admin actions …

Planując budowę domu marzeń, wielu z nas rozgląda się w poszukiwaniu inspiracji po okolicy, oglądając te, które zostały wzniesione przez naszych sąsiadów. Często jednak polski krajobraz architektoniczny rozczarowuje, gdyż przepełniają go domy sztampowe, nudne, nienowoczesne i niemodne. U nas na homify znajdziecie jednak te najciekawsze projekty z całej polski, które pokazujemy wam w detalach każdego dnia. Przeglądając nasza wirtualna bazę danych, z pewnością natkniecie się na projekt, który będzie Wam w zupełności odpowiadał!

Obejrzyjcie najlepsze i najbardziej popularne artykuły, które przykuły Waszą uwagę w mijającym tygodniu!

1. Dom parterowy jak z bajki!

Wszyscy miłośnicy domów parterowych z pewnością docenią ten projekt- jest to dom nowoczesny, elegancki i stylowy, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nie tylko sam budynek zachwyca, ale również jego otoczenie- pięknie zaaranżowany ogród. Także styl w środku nie odbiega niczym od tego, jak dom prezentuje się z zewnątrz. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda parterowy dom marzeń, obejrzyjcie go w całości w Katalogu Inspiracji Dom parterowy jak z bajki!

2. TOP 10 – najpiękniejsze domy w Polsce!

Dom w Bydgoszczy : styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez AAYE Architekci
AAYE Architekci

Dom w Bydgoszczy

AAYE Architekci

Przeglądnęliśmy całą obszerną bazę danych polskiego homify i wybraliśmy dla Was najpiękniejsze naszym zdaniem polskiego domy. Czasami ciężko uwierzyć, że takie cuda naprawdę stoją w naszej ojczyźnie! Nasza selekcja obejmuje domy ultra nowoczesne, tradycyjne, w stylu wiejskim, czy też futurystycznym. Jesteśmy przekonani, że ci, którzy poszukują projektu ciekawego domu, którego realizację można już podziwiać, znajdą w tym zestawieniu coś dla siebie! Obejrzyjcie je jeszcze raz - TOP 10 – najpiękniejsze domy w Polsce!

3. Mała działka – duży dom!

Na rynku budowlanym istnieje duży popyt na domy na mała działkę. Są one praktyczne, dopasowując się do parceli o każdym rozmiarze i kształcie. Nie oznacza to jednak, że trzeba iść na kompromis pod względem wygody i funkcjonalności! Ten projekt doskonale pokazuje, że niewielki dom niczym nie ustępuje ogromnym, przestronnym i imponującym willom! Obejrzyjcie go dokładnie w Katalogu Inspiracji Mała działka – duży dom!

4. Styl glamour w zwykłym polskim domu!

Dom z zewnątrz: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez ER DESIGN
ER DESIGN

Dom z zewnątrz

ER DESIGN

Czasami, gdy patrzymy na dom z zewnątrz, nawet przez myśl nie przechodzi nam, że zwykłe budynki skrywać mogą absolutnie niezwykłe wnętrze. Tak właśnie jest w przypadku domu jednorodzinnego, który opisywaliśmy w mijającym tygodniu. Jego normalna, ale urocza fasada skrywa efektowne wnętrze, emanujące elegancją i szykiem. Zaciekawieni? Obejrzyjcie wszystkie zdjęcia w artykule Styl glamour w zwykłym polskim domu!

5. 8 niewielkich zmian, które zupełnie odmienią Twoją kuchnię!

Kuchnia to serce każdego domu. Zwłaszcza w naszych polskich domach pomieszczenie to ma ogromną wagę dla wszystkich domowników. To tutaj gotuje się, spożywa posiłki, spędza wolny czas w towarzystwie rodziny i znajomych. Jeżeli jesteście niezadowoleni z tego, jak Wasza kuchnia aktualnie się prezentuje, nie musicie od razu decydować się na całościowy jej remont. Wystarczą małe zmiany, aby wprowadzić do kuchni zupełnie nowy klimat. Szukając pomysłów zapoznajcie się z naszym artykułem 8 niewielkich zmian, które zupełnie odmienią Twoją kuchnię!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu