Inspirujący przykład nowoczesnego domu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Inspirujący przykład nowoczesnego domu

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Wiele jest świetnie zrealizowanych projektów nowoczesnych domów- nie wszystkie one jednak robią na nas jednakowe wrażenie i pozostają w naszej pamięci. Dzisiejszy przykład stanowi jednak doskonały okaz współczesnej architektury, łączącej w sobie funkcjonalność z nieskazitelnym designem. Ciekawa mieszkanka materiałów i kolorów, wykonanie z uwagą na detale, jak i pomysłowe rozwiązania architektoniczne stanowią o sile tego projektu. Obejrzyjcie zdjęcia i przekonajcie się sami!

Dom z charakterem

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Drewno O efekcie drewna

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z domem absolutnie wyjątkowym. Jego prosta bryła z płaskim dachem została nieco zmodyfikowana i nabrała wyjątkowego kształtu- a wszystko to za sprawą zróżnicowanych geometrycznych form, wyróżniających się materiałem i kolorem. Budynek prezentuje się niezwykle dynamicznie dzięki licznym detalom, takim jak ornamentowe zdobienia czy kontrastujące ze sobą materiały.

Strefa wejścia

Nowoczesne okna i drzwi od homify Nowoczesny Drewno O efekcie drewna

Główne wejście do domu wyznaczone jest przez wyłożony drewnianymi panelami obszar. Drzwi wejściowe spajają się z tą częścią elewacji, stając się niemal niezauważalne. Miejsce to zostało zadaszone, dzięki czemu dodatkowo się wyróżnia.

Przedpokój

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny Drewno O efekcie drewna

Po przekroczeniu progu drzwi wejściowych znajdujemy się w przedpokoju, wchodzącym w skład otwartej strefy dziennej. Od razu widać, że we wnętrzu tym rządzić będzie styl nowoczesny, charakteryzujący się jasną kolorystyką i wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Po kilku stopniach schodzi się do strefy wypoczynkowej, a drewniane schody o szklanej balustradzie prowadzą na piętro, gdzie umieszczono pomieszczenia prywatne.

Salon

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Obszar salonu wygląda niezwykle jasno i przestronnie. Efekt ten osiągnięto za sprawą wysokiego sufitu oraz wielkoformatowych okien, przez które do środka wpada mnóstwo naturalnego światła. Zdecydowano się na stonowaną kolorystykę oraz naturalne materiały wykończeniowe- drewno świetnie komponuje się z białymi ścianami, a czerwone akcenty ożywiają charakter tego wnętrza.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Pomieszczenie przeznaczone na kuchnię jest duże, a jego powierzchnia została do maksimum wykorzystana. Biała zabudowa zapewnia mnóstwo miejsc na przechowywanie oraz wygodną powierzchnię roboczą. Na środku umieszczono pokaźną wyspę kuchenną, stanowiącą centrum tego pomieszczenia. Także i tutaj biel przełamana została czerwienią, dzięki czemu aranżacja kuchni nawiązuje stylistycznie do pozostałych pomieszczeń domu.

Sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

W nowoczesnej sypialni postawiono na wyraziste detale, nadające tej aranżacji wyjątkowy charakter. Warto zwrócić uwagę na bogato zdobiony sufit, lustrzaną ścianą oraz wielkoformatową grafikę za łóżkiem.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny Drewno O efekcie drewna

Na koniec zaglądamy do łazienki, w której powraca bardziej stylowa i klasyczna aranżacja. Architekci postawili na niezawodną kombinację bieli i drewna, nie omieszkując wprowadzić elementów oryginalnych i innowacyjnych. Należy do nich przede wszystkim wanna otoczona drewnianymi półkami, a także dekoracyjne otwory w ścianach, które przełamują monotonię bieli.

Co myślicie o takim stylu aranżacji wnętrz?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu