32 metry kwadratowe zaprojektowane na medal!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

32 metry kwadratowe zaprojektowane na medal!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Skandynawski salon od Ekaterina Donde Design Skandynawski
Loading admin actions …

Urządzić małe mieszkanie – to zawsze jest wyzwanie! Większość z nas je zna z autopsji, niewielu szczęśliwców jest w pełni zadowolonych z zajmowanego przez nich metrażu. W ciasnej miejskiej dżungli walczyć trzeba o każdy centymetr! A gdy się już go wywalczy, należy wykorzystać go optymalnie. Jeśli ciężko nam jest podołać temu wyzwaniu zawsze możemy zwrócić się do architekta wnętrz, który z pewnością będzie wiedział, jak w pełni wykorzystać potencjał naszej przestrzeni. 

Korzyści nie wydają się Wam współmierne do kosztów? Zmienicie zdanie, kiedy poznacie dzisiejszy projekt modnego, nowoczesnego mieszkania od Ekaterina Donde Design. A to wszystko zaledwie na 32m2!

Cnota z konieczności

Kiedy ogranicza nas rozmiar mieszkania, najroztropniej jest postawić na jasne barwy oraz dyskretny wystrój. Wspaniale sprawdzi się styl skandynawski, który tutaj zostaje wprowadzony przez drewno połączone z paletą szarości. Ważna jest funkcjonalność. Przy biurku do pracy znajdziemy strefę wypoczynku – zachowanie harmonii w życiu codziennym to ważna sprawa!

Wielofunkcyjność

Nasz salon jest jednocześnie sypialnią. Łatwo jest odmienić charakter pomieszczenia – wystarczy rozłożyć kanapę. Młoda właścicielka nie będzie mieszkać tutaj sama, choć metraż jest tak ograniczony, znalazło się miejsce do spania dla ukochanego pupila. Po drugiej stronie kanapy znajdziemy wspomniane już biurko tworzące wygodne miejsce do pracy. Dominująca paleta szarości rozświetlana jest bielą oraz przerwana kolorowym obrazkiem na ścianie. We wnętrzu panuje świeży nastrój, idealnie odpowiadający dynamicznemu stylowi życia właścicielki.

Czas na plotki

Rozsuwane drzwi prowadzą do kuchni, która udowadnia, że wnętrza w małych mieszkaniach nie muszą być wcale nudne! Chociaż postawiono na biel i jasne kolory, to pomieszczenie zdecydowanie ma charakter. Pazura nadają mu nowoczesne krzesła z błękitnymi siedziskami, podłoga we wzorzyste płytki oraz intrygujący pad odsłoniętej cegły. Strefa jadalniana jest malutka lecz spełnia potrzeby. Idealna na spotkania z przyjaciółką.

Nowoczesna kuchnia

Meble kuchenne układają się w kształt litery L, pozostawiając miejsce na strefę jadalni. Biel fantastycznie optycznie powiększa pomieszczenie. Dodatkowo postawiono na bezuchwytowe drzwiczki szafek. Wspominaliśmy już, że w dużym mieście walczy się o każdy centymetr przestrzeni?

Wykorzystać przestrzeń

Walka ta najbardziej zaciekła jest w łazience. To tutaj rzeczywistość sprostać musi naszemu oczekiwaniu wygody. W małych łazienkach najlepiej sprawdzi się narożny prysznic. We wnętrzu postawiono na biel, ocieploną nieco przez drewno, wiklinę oraz brązowy kolor podłogi z płytek ceramicznych.

W każdym kącie

Czy to ta sama łazienka? Taka oto perspektywa otwiera się spod prysznica i okazuje się, że nasza architektka wnętrz znalazła tutaj nawet miejsce na pralkę! Po prostu ukryła ją za drzwiami…

Szukacie z życia wziętych rozwiązań do małego mieszkania? Sprawdźcie koniecznie Katalog Inspiracji Moje mieszkanie – małe, wygodne, stylowe!

Mieszkacie w małym mieszkaniu? Jakimi radami moglibyście się z nami podzielić?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu