Architektoniczne piękno, które Twoja rodzina pokocha

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Architektoniczne piękno, które Twoja rodzina pokocha

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od SBARDELOTTO ARQUITETURA Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś przenosimy się do domu letniego, który został specjalnie zaprojektowany dla pary z trójką dzieci. Znajduje się w Rio Grande i oferuje funkcje, które ułatwiają integrację pomiędzy środowiskami i zachęcają do kontaktu z sąsiadami. Niestety zdjęcia nie oddają w całości piękna tego miejsca, jednak postaramy Ci się jak najlepiej przybliżyć wakacyjny obraz.

Wejście wieczorem

Już od wejścia rzuca się w oczy wspaniała kompozycja różnych materiałów…

Nowoczesna fasada

Dom został zbudowany z białej cegły i opatrzony został przestronnymi oknami. Po obu stronach umieszczono betonowe konstrukcje, które spełniają funkcję fundamentów.

Pergola

Choć najczęściej pergole budowane są z drewna, tym razem postawiono na naprawdę solidny materiał. W prezentowanym nowoczesnym domu spełnia ona funkcję garażu i jest równocześnie niesamowicie dekoracyjna.

Ogród

Ogród idealnie oddaje klimat,  w którym się znajdujemy. Odnajdziemy tutaj ogrom naturalnego światła, delikatny krajobraz i ciepłą atmosferę.

Strefa relaksu

W tym miejscu w pełni możemy poddać się odpoczynkowi. Znajdziemy tutaj bar, miękki trawnik, jaccuzi oraz grill. Właściciele mogą liczyć na solidny relaks poza murami domu.

Amerykańska kuchnia

Podobnie jak w innych częściach domu, tak i w kuchni odnajdziemy betonowe konstrukcje. Nowoczesna i nowocześnie urządzona jest otwarta i połączona z jadalnią, salonem oraz ogrodem.

Dwa blaty

To zdjęcie pokazuje, jak dużo funkcjonalnej przestrzeni czeka na nas za murami tego domu, a wszystko to w niepowtarzalnej aranżacji.

Wnętrze

Dom posiada pięć sypialni i został zbudowany w taki sposób, aby życie rodzinne toczyło się w sercu budynku. Na parterze został stworzony ganek, który idealnie nadaje się do spotkań z sąsiadami. Tam również znajdziemy grill, który umili wszystkie pogawędki.

Komfort i styl

Wysokie sufity i jasne ściany tworzą nieziemsko otwarte środowisko, które jest idealne dla rodziny kochającej wspólne popołudnia.

Design

Schody są najważniejszym i najpiękniejszym projektem tego przedsięwzięcia. Zostały otoczone betonem, nawiązując do całej konstrukcji domu.  Ściana zewnętrzna opatrzona jest ogromną szybą, która eksponuje ten cud architektoniczny.

Widok z zewnątrz

Z tej perspektywy widzimy, jak wspaniały widok zaoferowali nam architekci. A wszystko to od strony pięknego ogrodu.

Z lotu ptaka

Góra została zaaranżowana niczym strefa strażnika, która skrywa w sobie sypialnie dla dzieci. Otwarty sufit pozwala nam na obserwowanie salonu. Daje to świadomość, że integracja była kluczowym elementem projektu.

Poddasze

Tutaj widzimy oszklony korytarz, który zaprowadzi nas do łazienki i sypialni. Ława wykonana z drewna jest niezwykle funkcjonalna i pięknie zdobi wnętrze.

Umywalka

Łazienka jest niesamowicie nowoczesna. Ściany pokryto wielobarwną tapetą nawiązującą do malarstwa abstrakcyjnego. Umywalka jest idealnym potwierdzeniem nowoczesnego designu.

Sprawdź również: Nowoczesny i luksusowy dom jednorodzinny z twistem!

Chciałbyś tutaj zamieszkać?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu