Nowa odsłona domku szeregowego | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowa odsłona domku szeregowego

mszpakowska mszpakowska
od Gerstner Kaluza Architektur GmbH
Loading admin actions …

Wyobraź sobie, że mieszkasz w stuletniej kamienicy, która oferuje Ci jedynie małe, ciemne okna i wąski pokoje. Jak sobie z tym radzisz? W tej samej sytuacji był właściciel domku szeregowego, którego dziś odwiedzimy. Z pomocą architektów zdecydował się na przebudowę i modernizację domu, który wygląda jakby przeżywał drugą młodość. Pokażemy Ci co się zmieniło, od delikatnych korekt i uzupełnień, po zmiany, które przyczyniły się do powstania czegoś wspaniałego!

Widok z ulicy

Najpierw poznajmy prezencję domy sprzed metamorfozy. Jest to typowy dom jednorodzinny, który posiada jednak spory potencjał. Wiele musiało się tutaj zdarzy, abyśmy mogli otrzymać nowoczesny, komfortowy i otwarty salon w domu marzeń.

Wejście

I to jest dom na miarę naszych architektów! Co zostało zrobione? Wejście boczne zostało przedłużone z pomocą ceglanego muru, okna na poddaszu zostały odnowione i powiększone, a dodatkowo zamontowano inteligentne okiennice. Ponadto, zdecydowano się na użycie ekologicznej technologii energetycznej.

Ogród przed zmianą

Ogólne wrażenie powoduje, że ogród wydaje się przytłoczony. Małe okna w domu, częściowo zarośnięta przestrzeń. Na szczęście udało się to zmienić…

Ogród po metamorfozie

Interwencja naszych specjalistów spowodowała, że dom stał się bardziej nowoczesny. Ogród został powiększony i rozciągnięty do ceglanego muru, balkon na piętrze został przebudowany i obecnie oferuje zwiększoną przestrzeń życiową. Okna są teraz znacznie większe i otwarte na piękny ogród.

Poddasze

Również wewnątrz wiele się zmieniło. Przestrzeń na poddaszu została rozszerzona i obecnie oferuje dodatkową przestrzeń, która zalewana jest naturalnym światłem wpadającym przez duży świetlik.

Galeria

Z otwartej galerii na poddaszu rozpościera się widok na salon znajdujący się poniżej. Szczególną atrakcją jest ceglany komin, który ciągnie się przez całą wysokość domu nadając mu niepowtarzalny charakter.

Schody

Widok w przeciwnym kierunku pokazuje schody prowadzące do nowego strychu, które są doskonale oświetlone. Z prawej strony umieszczono szafę, która gwarantuje porządek i przejrzystość. Trudno uwierzyć, że znajdujemy się w domu z lat trzydziestych ubiegłego wieku, prawda?

Łazienka

Łazienka przeszła gruntowny remont. Prezentuje ona jasną,przestronną i nowoczesną przestrzeń, dużą umywalką i luksusowym, oszklonym prysznicem.

Mieszkanie z lat 70-tych w nowym wydaniu również może Cię oczarować!

Która odsłona wydaje Ci się piękniejsza?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu