7 łazienek jak z bajki!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 łazienek jak z bajki!

Aśka Warchał Aśka Warchał
APARTAMENT W SOPOCIE: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Sikora Wnetrza,
Loading admin actions …

Łazienka to miejsce, w którym dbamy o naszą higienę osobistą, ale chyba każdy się zgodzi, że ograniczenie roli tego pomieszczenia do jego głównej funkcji byłoby zbrodnią! Pomieszczenie to ma przecież potencjał, aby stać się naszym prywatnym salonem odnowy, miejscem, gdzie dosłownie i w przenośni zmyjemy z siebie wszelkie trudy dnia, gdzie będziemy w stanie całkowicie się wyłączyć, zrelaksować… Oczywiście do osiągnięcia tego efektu potrzebna jest odpowiednia aranżacja wnętrza. 

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam 7 łazienek jak z bajki! Wiecie, co jest w nich najlepsze? Wcale nie należą do fikcji! Nasi architekci i projektanci wnętrz na co dzień są prawdziwymi bajkopisarzami…

Klasyka w najlepszym wydaniu

Rozpoczynamy od wspaniałego projektu biura Inna Mihayskoy do dwupiętrowego domku pełnego elegancji i stylu. W ten klimat doskonale wpisuje się ta oszałamiająca łazienka! Nie tylko znajdziemy tutaj wolnostojącą wannę, wytworne dekoracje i najlepsze materiały. Czekają na nas także szykowne meble, w tym niesamowity fotel, w którym można zrelaksować się przed lub po kąpieli. Kolejna zaleta? Okno zapewniające wspaniałe widoki na okolicę.

Wolnostojąca wanna

Dla wielu synonimem luksusowej łazienki będzie łazienka z wolnostojącą wanną. Takie robią niesamowite wrażenie, ale tylko wtedy, gdy mamy miejsce, by je należycie wyeksponować. W powyższym projekcie zaproponowano specjalny podest, dekoracyjną ścianę oraz specjalne światła punktowe… Tak więc wolnostojąca wanna oznacza przestronną łazienkę z charakterem! Zwróćmy jeszcze uwagę na nietypową czerń oraz na dekoracyjne, srebrne nóżki.

Potęga dekoracji

Jak stworzyć luksusową łazienkę? Tak, jak zaznaczyliśmy już na wstępie, liczyć się tutaj będzie nie tylko funkcja! Dlatego też te najbardziej wyjątkowe z łazienek pełne będą niesamowitych dekoracji, także takich, które niekoniecznie powinny się tu znaleźć. Kto bowiem wiesza cenny obraz nad wanną? Radzimy zdecydować się na oleodruk bądź grafikę, które za jakiś czas można będzie wymienić. Efekt jest tego wart!

Silne akcenty

Our photoshoot of apartment located in Warsaw: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Ayuko Studio ,
Ayuko Studio

Our photoshoot of apartment located in Warsaw

Ayuko Studio

Siła dekoracji jest tak wielka, że potrafi określić charakter całego wnętrza. Spójrzmy na powyższą aranżację. W całkowicie białej łazience urządzonej w stylu nowoczesnym czy wręcz minimalistycznym całą naszą uwagę przyciągają akcenty ciemnego złota. Dekoracyjny pas ciągnie się nad wanną, ale to bogato zdobiona rama lustra gra tutaj pierwsze skrzypce, całkowicie nas hipnotyzuje…

Luksus bez wanny?

Uwaga! Przed nami wizyta w jedynej łazience w tym zestawieniu, w której nie znajdziemy wanny. Czy pomieszczenie jedynie z kabiną prysznicową można uznać za luksusowe? Oceńcie to sami, jednak my bez mrugnięcia okiem kupujemy ten zachwycający wystrój wnętrza. Szykowne metalowe elementy, białe, drewniane meble oraz wykończenia, najwyższej klasy ceramika w stonowanych barwach… marzenie!

Klasycznie i nowocześnie

W przypadku powyższej łazienki styl klasyczny miesza się z nowoczesnym. Z jednej strony mamy do czynienia ze stylowymi, drewnianymi drzwiami, neutralnymi kolorami, dekoracyjnym pasem z płytek, a z drugiej z prostotą geometrii, z rezygnacją z mebli na rzecz stałej zabudowy, w którą wpisuje się także wanna. Luksusowa niespodzianka? Czeka w niej hydromasaż!

Bliżej Wam do współczesnych klimatów? Wtedy na pewno przypadną Wam do gustu realizacje prezentowane w tym artykule: TOP 9 – nowoczesne łazienki!

Z innej bajki

Na koniec łazienka z nieco innej bajki, luksus przecież wcale nie musi oznaczać stylu klasycznego! Tutaj pojawiły się inspiracje rustykalne oraz egzotyczne. Wyjątkowy klimat tworzą dekoracje: głowa hinduskiego bóstwa oraz oprawione w ramy rysunki, a także lampa o niezwykłym kloszu i piękne, drewniane meble. Kluczowa jest tutaj gra luster – dzięki ich położeniu łazienka wydaje się co najmniej dwa razy większa…

Która z łazienek spodobała się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu