Projekt nowoczesnego domu dla wymagających

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Projekt nowoczesnego domu dla wymagających

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez LK&Projekt GmbH
Loading admin actions …

Nowoczesny dom musi łączyć w sobie kilka istotnych elementów- współczesny design, funkcjonalność, wygodę i innowacyjność. Poszukując idealnego projektu zwracamy uwagę właśnie na te wartości, a także odpowiedni rozmiar i cenę, która nie zrujnuje doszczętnie naszego budżetu.

Ten projekt zadowoli z całą pewnością nawet najbardziej wymagających klientów. Ma w sobie wszystko to, co nowoczesny dom powinien posiadać. Obejrzyjcie świetne wizualizacje bryły budynku, a także jego wnętrz.

Dialog z otoczeniem zewnętrznym

Od strony ogrodu dom odznacza się licznymi przeszkleniami, które otwierają go na otoczenie zewnętrzne. Z salonu przez wielkopowierzchniowe szklane drzwi wychodzi się bezpośrednio na drewniany taras. Po kilku stopniach zejść można z kolei do pięknie utrzymanego ogrodu. Projekt odznacza się prostotą rozwiązań, ale i nowoczesnością.

Prostota i nowoczesność

Dom o bryle z płaskim dachem przypomina zmodyfikowany sześcian. Przedłużenie podłóg w postaci zadaszeń, liczne otwory w bryle oraz miejsca na tarasy czy balkony nadają całości dynamiczny charakter. Otynkowana na biało fasada domu łączy się z fragmentami w kolorze gorzkiej czekolady- widocznych w okolicy strefy wejścia oraz wjazdu do garażu.

Rzut poziomy- parter

Dom ma łączną powierzchnię użytkową równą 149 metrom kwadratowym. Tutaj możecie przyjrzeć się dokładnemu rzutowi parteru, z uwzględnieniem rozmiarów poszczególnych obszarów i wzajemną relacją pomiędzy nimi.

Rzut poziomy- piętro

Tak z kolei prezentuje się szczegółowy plan piętra. Widzimy, że wszystkie pomieszczenia prywatne mieszkańców odchodzą od korytarza wraz z klatką schodową. Dzięki temu układ wnętrz jest prosty i łatwy, zapewniając najwyższą wygodę mieszkania.

Projekt kuchni

Ta wizualizacja przedstawia, jak zaprojektowana zostanie w tym domu kuchnia. Jest to przykład innowacyjnego projektowania- obszar kuchni umieszczono wzdłuż ścianki działowej, w nią właśnie wbudowując meble kuchenne. Dzięki temu zdołano zaoszczędzić sporo miejsca. Podłużna część zabudowy kuchennej na górze gwarantuje dodatkowy schowek. Kuchnia łączy się z jadalnią, na którą składają się meble o współczesnym, ciekawym designie. Białe kuchnie to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wyborów w nowocześnie urządzonych domach. 

Strefa dzienna

Obszar strefy dziennej jest przestronny i jasny- a to dzięki licznym wielkoformatowym oknom, wpuszczającym do środka naturalne światło. Pomieszczenie to wykończono materiałami najwyżej jakości- naturalnym drewnem oraz kamieniem. Obszar dzieli wbudowany w ścianę kominek o pokaźnym rozmiarze. Wyposażenie jest proste, nowoczesne i funkcjonalne. Takie rozwiązania to recepta na sukces w każdym nowoczesnym domu!

Podoba Wam się kuchnia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu