Luksusowa willa, która powala na kolana | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Luksusowa willa, która powala na kolana

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny salon od LK&Projekt GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przedstawimy Wam projekt, w którym trudno jest doszukać się chociażby najmniejszego mankamentu. Niektórym do gustu nie przypadnie rozmiar- dom ten rozciąga się na imponującej powierzchni 330 metrów kwadratowych! Wyobraźcie sobie tylko, ile czasu trzeba przeznaczyć na sprzątanie…

Poza tym odznacza się on nowoczesną, prostą bryłą, najnowocześniejszymi materiałami wykończeniowymi oraz stylowo urządzonymi wnętrzami. Obejrzyjcie zdjęcia projektu i dajcie się zainspirować!

Widok od strony ulicy

Masywna bryła budynku jest nowoczesna, cechują ją klarowne linie oraz geometryczne formy. Elewacja jest po części otynkowana na biało, a po części obłożona deską elewacyjną o przyjemnym miodowym odcieniu. Od strony ulicy nie ma wielu okien, dzięki czemu mieszkańcy mają zagwarantowany najwyższy poziom prywatności.

Od strony ogrodu

Wielkoformatowe okna od strony ogrodu otwierają wnętrze domu na otoczenie. Wpada przez nie mnóstwo naturalnego światła, a ogród staje się integralna częścią wnętrz.

Przekrój

Tak wygląda rzut projektu. Możemy tutaj dokładnie zapoznać się z wymiarami poszczególnych kondygnacji.

Kuchnia

Kuchnię urządzono w przestronnym pomieszczeniem z dostępem do dużego okna, dzięki temu jej wnętrze skąpane jest w naturalnym świetle. Zabudowa kuchenna o białych, gładkich frontach nie zajmuje dużo przestrzeni, zapewniając jednocześnie mnóstwo miejsca na przechowywanie. Na środku pomieszczenia znajduje się wyspa kuchenna, będąca wygodną powierzchnią roboczą, połączonej bezpośrednio ze stołem. Kuchnia tym samym pełni także rolę jadalni.

Otwarta strefa dzienna

Z perspektywy kuchni spoglądamy na pozostały obszar strefy dziennej. Urządzona została ona na parterze, na otwartym planie. Zdecydowano się na aranżację nowoczesną, w której królują jasne, wysokiej jakości materiały oraz meble o prostym, ponadczasowym designie.

Salon

Wizualizacja ta ukazuje nam prawdziwy rozmiar wnętrz domu. Salon zlokalizowano w miejscu o wysokim suficie i wielkoformatowych oknach, dzięki czemu nabiera on dodatkowego wymiaru. Urządzono go z rozmachem, ale przytulnie- imponujących rozmiarów wypoczynek w kolorze brązowym zwrócony jest w stronę kominka, a ciekawego charakteru wnętrzu dodają dekoracje i dodatki. Nie brak tutaj elementów dobrego designu- lampy, dekoracje ścienne czy tekstylia są z najwyższej półki.

Nowoczesne domy różnią się od siebie rozmiarem, stylem i wykonaniem. Trzeba jednak przyaznać, że ten kryje w sobie ogromny potencjał. Ciekawe, czy równie imponująco będzie prezentował się w rzeczywsitości…

Jak Wam się podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu