10 wspaniałych zagłówków, które wspaniale ozdobią Twoją sypialnię

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 wspaniałych zagłówków, które wspaniale ozdobią Twoją sypialnię

mszpakowska mszpakowska
Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie Klasyczna sypialnia od ArtCore Design Klasyczny
Loading admin actions …

Zagłówek zdobiący nasze łóżko może być mały lub duży, dyskretny lub jaskrawy, prosty lub wyszukany. Najważniejsze jest jednak, aby wezgłowie było zgodne z naszym gustem i osobowością oraz, przede wszystkim, aby było wygodne. 

W dzisiejszym katalogu zabieramy Was w podróż od Morza Śródziemnego po egzotyczny Wschód, aby zademonstrować Wam dziesięć pomysłów na piękny zagłówek. Dowiesz się jak łączyć kolory, wzory i kształty. 

1. Śródziemnomorski

Ten typ wezgłowia, z jasnego drewna o rustykalnym charakterze, tworzy wspaniałą atmosferę świeżości i lekkości. Przypomina nam o plażowej scenerii i nadmorskim klimacie. Ten projekt pokazuje nam jak ważne jest światło oraz ciepło podczas aranżowania przestrzeni. 

Biuro Home Staging Factory znane jest z zagłówków wykonanych z wielu listewek naturalnego drewna,  które połączone są w kształt prostokąta. Po bokach znajdziemy dwie niewielkie lampki, dzięki którym otrzymamy efekt słonecznych promieni. 

2. Nowoczesny

od homify Nowoczesny

Wiek 21-szy stanowi punkt zwrotny w projektowaniu mebli. Firma DELIFE doskonale wie, jak wyjść naprzeciw panującym standardom. Doskonałym przykładem jest zagłówek będący częścią ramy łóżka. Projekt stanowi dwoistość pomiędzy ergonomią i nowoczesnym stylem, połączenie sztuki i nowoczesności. 

3. Orientalny

Ten zagłówek idealnie pasuje do pokoju łączącego w sobie stylowe i reprezentatywne elementy kultury Wschodu, takie jak koreański mistycyzm, japońska elegancję oraz wzornictwo chińskich środowisk. Połączenie kolorów tworzy ciepłą atmosferę, a wezgłowie stanowi tutaj spójny element dekoracji. 

4. Kolonialny

Prostota i solidność są głównymi cechami pokoju,  w którym zaznamy pełnego relaksu. Styl tworzy tutaj połączenie czerni oraz ciemnego drewna, a zagłówki są podkreśleniem swoistego charakteru. Linie wezgłowia tworzą regularny wzór, który zdaje się być niebywale harmonijny. 

5. Rustykalny

Jeśli subtelność, harmonijność i ciepła atmosfera są Twoimi priorytetami, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zagłówek stworzony jest z palet umieszczonych pionowo, co nadaje rytm wnętrza. Ten pomysł pokazuje, że kierowanie się wyobraźnią nie ma sobie równych. 

6. Klasyczny

Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie Klasyczna sypialnia od ArtCore Design Klasyczny
ArtCore Design

Five o'clock – projekt wnętrza apartamentu w Warszawie

ArtCore Design

Styl, który zawsze pozostanie w dobrym guście to zdecydowanie styl klasyczny. Zawiera on w sobie wyrafinowanie i zachowawczość, które spotykane były trzy wieki wstecz. Pikowany zagłówek dodaje sypialni nieopisanej elegancji. Z takim łóżkiem, można poczuć się jak na dworze królewskim. 

7. Eklektyczny

Mieszanka stylów może pomóc w stworzeniu eklektycznego wnętrza. Tak jak w tym przypadku, gdzie zagłówek połączony jest z biblioteką. Zwiększa to funkcjonalność oraz stanowi niebanalną dekorację pomieszczenia. Z takim zagłowkiem bez problemu wybierzemy intreresującą ksiażkę do poduszki.

8. Tropikalny

Jeśli Twoje gusta skłaniają się ku naturze i świeżości możesz postawić na akcenty tropikalny. Wezgłowie wykonane jest z surowego drewna, co daje naturalny i zmysłowy charakter pomieszczenia. Ukośne linie tworzą ciekawy wzór co jest dodatkowym atutem w gestii dekoracji. 

9. Innowacyjny

ACCELERATED ARCHITECTURE | II | projekt sypialni, łazienki i garderoby Nowoczesna sypialnia od ARTDESIGN architektura wnętrz Nowoczesny
ARTDESIGN architektura wnętrz

ACCELERATED ARCHITECTURE | II | projekt sypialni, łazienki i garderoby

ARTDESIGN architektura wnętrz

Architekci z biura ARTDESIGN wyróżniają się w branży swoją unikatowością oraz oryginalnym podejściem. Przykładem jest mebel, który mamy okazję podziwiać. Obszerne wezgłowie zachodzi aż na sufit, co daje wrażenie oddzielnego pomieszczenia… w pomieszczeniu. 

10. Minimalistyczny

Kończymy zagłówkiem, który może wprowadzić nieco harmonii w naszym domu. Przestronna sypialnia ozdobiona jest z pomocą skromnego wezgłowia, który ociepla surową przestrzeń. Połączenie bieli i szarości świadczy o uniwersalności, a regularny kształt tworzy geometryczną całość.

Jeśli właśnie się urządzasz i szukasz inspiracji, sprawdź co lubią Polacy! Zapraszamy Cię do katalogu, gdzie znajdziesz 6 wspaniałych aranżacji polskich sypialni.

Która z propozycji znalazłaby miejsce w Twoim domu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu