Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez ArtCore Design

10 wspaniałych zagłówków, które wspaniale ozdobią Twoją sypialnię

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Zagłówek zdobiący nasze łóżko może być mały lub duży, dyskretny lub jaskrawy, prosty lub wyszukany. Najważniejsze jest jednak, aby wezgłowie było zgodne z naszym gustem i osobowością oraz, przede wszystkim, aby było wygodne. 

W dzisiejszym katalogu zabieramy Was w podróż od Morza Śródziemnego po egzotyczny Wschód, aby zademonstrować Wam dziesięć pomysłów na piękny zagłówek. Dowiesz się jak łączyć kolory, wzory i kształty. 

1. Śródziemnomorski

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Home Staging Factory
Home Staging Factory

Quarto – decoração de casa de férias

Home Staging Factory

Ten typ wezgłowia, z jasnego drewna o rustykalnym charakterze, tworzy wspaniałą atmosferę świeżości i lekkości. Przypomina nam o plażowej scenerii i nadmorskim klimacie. Ten projekt pokazuje nam jak ważne jest światło oraz ciepło podczas aranżowania przestrzeni. 

Biuro Home Staging Factory znane jest z zagłówków wykonanych z wielu listewek naturalnego drewna,  które połączone są w kształt prostokąta. Po bokach znajdziemy dwie niewielkie lampki, dzięki którym otrzymamy efekt słonecznych promieni. 

2. Nowoczesny

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez DELIFE
DELIFE

Polsterbett Leonas

DELIFE

Wiek 21-szy stanowi punkt zwrotny w projektowaniu mebli. Firma DELIFE doskonale wie, jak wyjść naprzeciw panującym standardom. Doskonałym przykładem jest zagłówek będący częścią ramy łóżka. Projekt stanowi dwoistość pomiędzy ergonomią i nowoczesnym stylem, połączenie sztuki i nowoczesności. 

3. Orientalny

Ten zagłówek idealnie pasuje do pokoju łączącego w sobie stylowe i reprezentatywne elementy kultury Wschodu, takie jak koreański mistycyzm, japońska elegancję oraz wzornictwo chińskich środowisk. Połączenie kolorów tworzy ciepłą atmosferę, a wezgłowie stanowi tutaj spójny element dekoracji. 

4. Kolonialny

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN

Prostota i solidność są głównymi cechami pokoju,  w którym zaznamy pełnego relaksu. Styl tworzy tutaj połączenie czerni oraz ciemnego drewna, a zagłówki są podkreśleniem swoistego charakteru. Linie wezgłowia tworzą regularny wzór, który zdaje się być niebywale harmonijny. 

5. Rustykalny

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Biogibson
Biogibson

Recamara con madera ecológica

Biogibson

Jeśli subtelność, harmonijność i ciepła atmosfera są Twoimi priorytetami, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zagłówek stworzony jest z palet umieszczonych pionowo, co nadaje rytm wnętrza. Ten pomysł pokazuje, że kierowanie się wyobraźnią nie ma sobie równych. 

6. Klasyczny

Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez ArtCore Design
ArtCore Design

Five o'clock – projekt wnętrza apartamentu w Warszawie

ArtCore Design

Styl, który zawsze pozostanie w dobrym guście to zdecydowanie styl klasyczny. Zawiera on w sobie wyrafinowanie i zachowawczość, które spotykane były trzy wieki wstecz. Pikowany zagłówek dodaje sypialni nieopisanej elegancji. Z takim łóżkiem, można poczuć się jak na dworze królewskim. 

7. Eklektyczny

Mieszanka stylów może pomóc w stworzeniu eklektycznego wnętrza. Tak jak w tym przypadku, gdzie zagłówek połączony jest z biblioteką. Zwiększa to funkcjonalność oraz stanowi niebanalną dekorację pomieszczenia. Z takim zagłowkiem bez problemu wybierzemy intreresującą ksiażkę do poduszki.

8. Tropikalny

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez BR  ARQUITECTOS
BR  ARQUITECTOS

Villa Farallón 14

BR ARQUITECTOS

Jeśli Twoje gusta skłaniają się ku naturze i świeżości możesz postawić na akcenty tropikalny. Wezgłowie wykonane jest z surowego drewna, co daje naturalny i zmysłowy charakter pomieszczenia. Ukośne linie tworzą ciekawy wzór co jest dodatkowym atutem w gestii dekoracji. 

9. Innowacyjny

ACCELERATED ARCHITECTURE | II | projekt sypialni, łazienki i garderoby: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez ARTDESIGN architektura wnętrz
ARTDESIGN architektura wnętrz

ACCELERATED ARCHITECTURE | II | projekt sypialni, łazienki i garderoby

ARTDESIGN architektura wnętrz

Architekci z biura ARTDESIGN wyróżniają się w branży swoją unikatowością oraz oryginalnym podejściem. Przykładem jest mebel, który mamy okazję podziwiać. Obszerne wezgłowie zachodzi aż na sufit, co daje wrażenie oddzielnego pomieszczenia… w pomieszczeniu. 

10. Minimalistyczny

Kończymy zagłówkiem, który może wprowadzić nieco harmonii w naszym domu. Przestronna sypialnia ozdobiona jest z pomocą skromnego wezgłowia, który ociepla surową przestrzeń. Połączenie bieli i szarości świadczy o uniwersalności, a regularny kształt tworzy geometryczną całość.

Jeśli właśnie się urządzasz i szukasz inspiracji, sprawdź co lubią Polacy! Zapraszamy Cię do katalogu, gdzie znajdziesz 6 wspaniałych aranżacji polskich sypialni.

Która z propozycji znalazłaby miejsce w Twoim domu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu