Staromodne polskie M4 i jego fantastyczna przemiana | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Staromodne polskie M4 i jego fantastyczna przemiana

Alicja Olko Alicja Olko
Metamorfoza mieszkanie ul.Kowalska Lublin od Auraprojekt
Loading admin actions …

Dziś zaprezentujemy Wam niezwykłą przemianę staromodnego mieszkania, w którym jeszcze niedawno królowała aranżacja rodem z głębokiej komuny. Znajdowało się ono w Lublinie, a za jego remont odpowiedzialni są projektanci ze studia Auraprojekt. Takie projekty napawają nas nadzieją, że nie ma mieszkania, którego nie da się zupełnie odmienić- nawet najbardziej zatrważające i przygnębiające wnętrza mogą stać się stylowe i nowoczesne. Przekonajcie się sami!

Przed: fatalne pierwsze wrażenie

przedpokój od Auraprojekt
Auraprojekt

przedpokój

Auraprojekt

Taki widok witał niegdyś właścicieli tego mieszkania po otwarciu drzwi wejściowych. Każdorazowy powrót do domu mógł wpędzić w depresję. Nijakie kolory na obdrapanych ścianach, stare meble i ogólny bałagan zniechęcały do zagłębiania się dalej we wnętrze mieszkania.

Po: nowoczesny przedpokój

przedpokój od Auraprojekt
Auraprojekt

przedpokój

Auraprojekt

Ciężko uwierzyć, że znajdujemy się w tym samym mieszkaniu! Przedpokój przemalowano na świeży biały kolor oraz praktycznie zaaranżowano. Wbudowano szafę o szklanych drzwiach, zainstalowano nowoczesne oświetlenie, a ścianę udekorowano stylową grafiką. Teraz już od progu mieszkanie to sprawia fantastyczne pierwsze wrażenie!

Przed: staromodny salon

salon od Auraprojekt

Salon w tym stylu zna chyba każdy z nas- oglądaliśmy go często podczas wizyt u ciotek, stryjków czy babć. Wnętrza tak zaaranżowano były modne w poprzednim stuleciu, ale zupełnie nie sprawdzą się we współczesnych realiach.

Po: nowoczesne wnętrze z pazurem

salon od Auraprojekt

Charakter salonu całkowicie odmieniono. Remont zaowocował wnętrzem ultra nowoczesnym, gdzie białe powierzchnie ścian i sufitów spotykają się z surową cegłą i ciepłym drewnem. Meblom o współczesnym designie nie brak zarówno elegancji i szyku, jak i funkcjonalności.

Przed: kuchnia z innej epoki

kuchnia od Auraprojekt

Takiej kuchni funkcjonalną z pewnością nazwać nie można. Należało w niej nie tylko wymienić stare, do niczego już nienadające się meble, ale i odnowić powierzchnie ścian i podłóg.

Po: kuchnia niczym z katalogu

kuchnia od Auraprojekt

Zdecydowano się na kuchnię urządzoną nowocześnie i praktycznie. Zabudowa na kształt litery U do maksimum wykorzystuje powierzchnię tego pomieszczenia, nadając mu funkcjonalny charakter. Jest tu mnóstwo miejsc na przechowywanie, dzięki czemu akcesoria i przybory kuchenne są ukryte i niewidoczne dla oka. Monotonię bieli przełamano drewnem w postaci blatów oraz półek na ścianach oraz przebijającą się gdzieniegdzie cegłą.

Przed: sypialnia

sypialnia od Auraprojekt
Auraprojekt

sypialnia

Auraprojekt

Nie była to de facto prawdziwa sypialnia, a jedynie pokój z funkcją spania. Stary tapczan wciśnięto w kąt ponurego pomieszczenia, gdzie znalazł się w towarzystwie innych, równie nieatrakcyjnych mebli.

Po: minimalizm w sypialni

sypialnia od Auraprojekt
Auraprojekt

sypialnia

Auraprojekt

Teraz na sypialnię przeznaczono osobne pomieszczenie, które urządzono w bieli i drewnie. Aranżacja jego wnętrz jest niemal sterylna, dlatego cieszymy się, że zdecydowano się na drewniany parkiet, który nieco ociepla jej wizerunek.

Przed: łazienka jak z koszmaru

łazienka od Auraprojekt
Auraprojekt

łazienka

Auraprojekt

Nie da się zaprzeczyć, że korzystanie z takiej łazienki z pewnością nie należało do przyjemnych. Aby dopasować jej wnętrze do estetyki nowo zaaranżowanego mieszkania, jej wnętrze należało poddać gruntownej transformacji.

Po: stylowa i wygodna łazienka

łazienka od Auraprojekt
Auraprojekt

łazienka

Auraprojekt

Łazienka świetnie wpisuje się w dominujący w mieszkaniu styl. Także i tutaj króluje biel, przełamana brązem kafelek na ścianach i podłogach. Małe wnętrze urządzono praktycznie- duże przeszklenia, odpowiednio dobrane oświetlenie oraz jasna kolorystyka optycznie je powiększają.

Jak Wam się podoba efekt tej transformacji?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu