Nowoczesny dom pełen stylu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom pełen stylu

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Dom jednorodzinny zaprojektowane przez FingerHaus GmbH - Bauunternehmen in Frankenberg (Eder), Nowoczesny
Loading admin actions …

Różne szkoły projektowania co jakiś czas przechodzą rewolucje i zmieniają panujące trendy. Obecnie, najbardziej pożądane są zgrabne konstrukcje o prostych liniach. A gdy połączone są z miłością do słońca, przestrzeni i minimalistycznego podejścia, w rezultacie można otrzymać coś wspaniałego. 

W tym domu projektanci osiągnęli maksimum możliwości. Połączenie minimalizmu oraz nowoczesnego designu zaowocowało stworzeniem spaniałego domu współgrającego z naturą. Powstał on pod okiem niemieckiego biura Fingerhaus GMBH. Jesteśmy pewni, że zachwyci Cię swoim pięknem.

Prosta, ale piękna fasada

Willa położona jest na lekko podniesionym kopcu otoczonym bujną zielenią oraz niekończącymi się polami trawy. Kamienne schody prowadzą do ganku, a sam kamień stanowi sporą rolę dekoracyjną. Biała fasada oraz duże okna sprawiają, że dom wygląda bardzo elegancko. 

Prosty salon

Wnętrze jest tak samo proste jak zewnętrzna część domu, a relaks jest wpisany w charakter tego miejsca. Brązowe kanapy oraz drewno są odpowiedzią architektów na ciepło, które znajdziemy poza murami.

Futurystyczny, biały stolik kontrastuje z poduszką w groszki, w stylu retro. Telewizor na ścianie oraz niskie, białe komody są podkreśleniem nowoczesności tego miejsca. Towarzystwo kwiatów i owoców dodaje salonowi przyjemnego charakteru.

Dobrze oświetlona jadalnia

Wyjątkowo nowoczesny charakter prosty, polerowany stół w typowo skandynawskim stylu. Dużo zabawy osiągnięto dzięki zastosowaniu białych i ciemnych krzeseł. Podwieszona lampa oferuje doskonałe oświetlenie w godzinach wieczornych, podczas gdy ogromne okna zagwarantują masę światła w dzień.

Kominek, źródło prawdziwego ciepła

Kominek znajduje się tuż obok kuchni. Jest niezwykle nowoczesny oraz tworzy tworzy ciepłą, przytulną atmosferę. Półka na drewno stanowi dodatkową dekorację ściany, a granitowa półka pozwala na odprężenie się z kubkiem kawy obok gorących płomieni. 

Przestronna sypialnia

Wszystkie elementy same w sobie są dekoracją tego miejsca, platforma łóżka, wazon świeżych kwiatów, duże okna. Łóżko w stylu rustykalnym idealnie pasuje do wnętrza. Czarno-srebrne kinkiety zdobią ścianę i są źródłem ciełego światła. 

Smak zabawy

Duża ilość zabawek, bajkowy dywan, kolorowe dodatki, wszystko to sprawi i dziecko poczuje się jak w przedszkolnej sali zabaw. Chwile spędzone tutaj z rodzicami będą jedynie przyjemnością. 

Łazienka w prostym stylu

Aranżacja łazienki idealnie pasuje do całego charakteru domu. Jasne, poziome płytki pozwalają na optyczne powiększenie pomieszczenia. Ciemne elementy dodają pomieszczeniu elegancji, a niebieskie dodatki wprowadzają energiczny motyw.

Sprawdź również inny dom, który zachwyci Cię swoim stylem.

Co spodobało Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu