Rezydencja z piętrem: 5 niesamowitych przykładów

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rezydencja z piętrem: 5 niesamowitych przykładów

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy przedstawić Wam 5 niesamowitych rezydencji, nadających się zarówno do codziennego zamieszkania, jak i jedynie na towarzyski wypad w wakacyjny, ciepły weekend. Piętro stanowi ich wspólny, ale i jakże ciekawy, bo nieustannie tętniący życiem element. Elegancki wygląd plus zagospodarowanie przestrzeni co do milimetra – czyż od wymarzonego domu można chcieć więcej? Nie czekajmy zatem dłużej i zobaczmy, czy rzeczywiście jest się czym aż tak zachwycać!

1. Wśród zieleni

Oto i pierwszy z piętrowych domów, obok którego nie potrafiliśmy przejść obojętnie. Jeżeli ktoś z Was jest prawdziwym amatorem przyrody, ta rezydencja na pewno również i jemu przypadnie do gustu. Widoczny na zdjęciu budynek przykuwa uwagę zwłaszcza za sprawą swojej bryły, nakreślonej jakby przy pomocy linijki, bo składającej się z licznych prostokątnych płaszczyzn oraz za sprawą wszechobecnej zieleni dającej przyjemny cień w upalne dni.

2. Okna na świat

Kolejny budynek zyskał naszą aprobatę zwłaszcza dzięki swoim dużym oknom, przez które do wnętrza wpada nie tylko dużo światła, ale i przez które można podziwiać wszystko, co znajduje się na zewnątrz rezydencji. Nie mamy wątpliwości, że ten pomalowany na kremowo obiekt jest w stanie wywołać w przebywających w jego wnętrzu wrażenie, iż znajdują się właśnie na wymarzonych wakacjach, a nie z niepokojem odliczają godziny do końca tak wyczekiwanego weekendu. Otoczenie budynku, w tym palmy, zdecydowanie potęgują błogie odczucia. A o takie przecież chodzi!

3. Przyszłość na wyciągnięcie ręki

LK&875 perspektywa frontowa Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
homify

LK&875 perspektywa frontowa

homify

Czyż nie jest to jeden ze przyszłych cudów świata?! Przecież w tym budynku od razu chciałoby się zamieszkać! Jednorodzinny, o bardzo ciekawej i oryginalnej formie, na pewno kryje w sobie wiele tajemnic, które warto byłoby jak najszybciej odkryć. Rezydencja, o której mowa, inspirowana architekturą polskiego modernizmu, posiada liczne, zadaszone tarasy – po jednym przy każdej z sypialni. Ich bliskość umożliwia podziwianie równie pięknego ogrodu o dowolnej porze dnia i nocy.

4. Perfekcja w każdym calu

Nowoczesne domy od Arki3d Nowoczesny

Biel i czerń, które zdominowały widoczny na zdjęciu budynek zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, automatycznie sprawiły, że prezentuje się on bardzo nowocześnie i elegancko. Odrobina drewna, wykorzystana między innymi do wykonania drzwi wejściowych, idealnie zwieńczyła dzieło. Każda z barw komponuje się z pozostałymi w sposób wręcz niebywały. Prawda, że proste? Czerń i biel to bez dwóch zdań perfekcyjne i odwieczne zestawienie przeciwieństw. Z ich przyciągania się zawsze musi wyniknąć coś niezwykłego!

5. „Efekt wow”

Nowoczesne domy od Arki3d Nowoczesny

Oto i ostatni z budynków, który chcielibyśmy Wam zaprezentować. Jedno spojrzenie na obiekt i jego architekt od razu zyskuje w naszych oczach ogrom sympatii. Praktycznie niemożliwością jest znalezienie drugiej, podobnej rezydencji, a przecież każdy z nas w skrytości ducha marzy o oryginalności. Obiekt prezentuje się atrakcyjnie z każdej strony i z każdej perspektywy. Stonowana i odpowiednio dobrana kolorystyka dodaje całości uroku. Czego zatem chcieć więcej?

A który z tych domów podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu