Co zrobić z pustym, ciemnym mieszkaniem? | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Co zrobić z pustym, ciemnym mieszkaniem?

Alicja Olko Alicja Olko
od CARDOSO CHOUZA ARQUITETOS
Loading admin actions …

Nie ma nic przyjemniejszego dla każdego miłośnika architektury i aranżacji wnętrz, niż obserwowanie transformacji brzydkiego mieszkania. Satysfakcja, jaka płynie z metamorfozy jego wnętrza, jest uczuciem z niczym nieporównywalnym. Właśnie dlatego z taką przyjemnością prezentujemy Wam projekty z serii ’przed i po’, które są w stanie zainspirować nawet tych najbardziej upartych do przeprowadzenia remontu.

Dziś pokażemy Wam, co zrobiono z pustym, ciemnym i niesamowicie nudnym wnętrzem mieszkania. Architekci i projektanci wnętrz wykazali się dużą dozą finezji, przeistaczając tę przestrzeń w oazę elegancji i dobrego stylu- przekonajcie się sami!

Przed: pusto, ale z potencjałem

Mieszkanie było puste, dość ciemne i nieco nudne, ale wykończone materiałami wysokiej jakości i zadbane. Pomieszczenie z dostępem do balkonu prezentowało się przestronnie i miało duży aranżacyjny potencjał.

Przed: praktyczne rozwiązania

Apartament urządzono na otwartym planie- dzięki temu jawi się większym i jaśniejszym. Już na etapie konstrukcyjnym zadbano o praktyczne miejsca do przechowywania, w formie ściany z miejscami pod zabudowę. Zobaczcie, jak zaaranżowano te puste, ale obiecujące wnętrza.

Po: eksplozja kolorów

Puste wnętrze wyposażono i udekorowano, nadając mu zupełnie inny charakter. Strefa dzienna na otwartym planie została funkcjonalnie podzielona, a poszczególne obszary wyróżniają różne kolory ścian oraz praktycznie ustawione meble. We wnętrzu łączą się różne materiały, barwy i style, składając się na eklektyczną, stylową mieszkankę.

Po: artystyczne akcenty

Poczynając od kontrastowego zestawienia kolorów, poprzez elementy wyposażenia, a kończąc na dodatkach i dekoracjach, aranżacja wnętrz tego apartamenty przesycona jest artystycznymi akcentami. To właśnie one nadają ton wystrojowi, czyniąc go stylowym, ale jednocześnie eleganckim.

Po: jadalnia sercem domu

W tym mieszkaniu centralnym obszarem jest jadalnia. Być może to za sprawą okrągłego stołu, a może dzięki fantastycznie dobranemu oświetleniu, światło reflektorów (dosłownie i w przenośni) skupia się właśnie tutaj. Eleganckie wyposażenie, gustownie dobrane dodatki oraz awangardowe dekoracje składają się na imponującą całość.

Po: siła kontrastów

Ujęcie to ukazuje nam, że aranżacja tego wnętrzu bazuje na kontrastach. Zestawiono ze sobą różne kolory- różne odcienie brązów i beżów z intensywną czerwienią, meble klasyczne i eleganckie z awangardowymi dekoracjami, materiały gładkie i te o bardziej zróżnicowanej fakturze. Na tym właśnie polega siła tej aranżacji, na umiejętnej kombinacji różnorodnych elementów.

Marzą Wam się ciekawe wnętrza? Obejrzyjcie nasz przewodnik Wnętrza z efektem WOW!

Jak Wam się podoba taka eklektyczna aranżacja?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu