Niesamowity dom z trzema sypialniami

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niesamowity dom z trzema sypialniami

mszpakowska mszpakowska
Klasyczne domy od ÖZYALÇIN CONSTRUCTION Klasyczny
Loading admin actions …

Ten dom wygląda jak willa na plaży, a tak naprawdę jest niedrogim rozwiązaniem dla rodziny! Jego budowa kosztowała około czterystu tysięcy złotych, dlatego warto przyjrzeć mu się bliżej. Całość mierzy blisko 200 m2 i oszałamia nie tylko fasadą, ale i wnętrzem.  

Widok z boku

Już pierwszy rzut oka udowadnia, że dom jest stylowy i reprezentacyjny. Posiada dwa tarasy, pierwszy przy drzwiach wejściowy i drugi tuż przy podwórku. Dach otoczony jest balustradami co daje nam kolejny użytkowy dziedziniec. 

Nowoczesna fasada

Nie można odmówić charakteru tego domu, który nasuwa na myśl wakacje nad Morzem Śródziemnym. Zbudowany przez architektów biura ÖZYALÇIN CONSTRUCTION, odpowiada panującym trendom  a świadczą o tym panoramiczne okna, drewniane drzwi, wiata (z lewej) oraz płaski dach.

Zadaszenie

Zamiast garażu znajdziemy tutaj dekoracyjne zadaszenie z boku domu. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ na Cyprze opadów możemy spodziewać się tylko zimą. 

Parter

Rzućmy okiem na plany domu. Nowoczesny rozkład zauroczy każdego gościa. Obszerna kuchnia (20 m2) posiada wyjście na taras, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na posiłki w promieniach słońca. Parter pełni funkcję użytkową z częścią wspólną. 

Piętro

Na piętrze znajdziemy trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna z nich sąsiaduje bezpośrednio z największym pokojem, co może stanowić duże ułatwienie dla rodziców. Ponadto, jeden z pokoi posiada dostęp do pokoju. 

Pokój dzienny

Przenosząc się do wnętrza domu, nie sposób przejść obojętnie obok błyszczących powierzchni i wysokich sufitów (3 m). Ogromna powierzchnia daje duże pole do popisu podczas relaksu i spotkań z przyjaciółmi.

Z lewej strony widzimy przejście do jadalni.

Kuchnia

Kuchnia jest dużo bardziej umeblowana, w porównaniu z pustym salonem. Jasna przestrzeń zachęca do spędzania tutaj czasu z książką kucharską. Wszystkie sprzęty są już wbudowane, więc od razu można korzystać z pomieszczenia. Jest to częstym zabiegiem podczas sprzedaży domu na Cyprze oraz w Turcji.

Łazienka

Jasna łazienka z kolorowym panelem sprawia niesamowite wrażenie. Idealnie pasuje do całej konwencji domu, który oszałamia przestrzenią, co spotęgowane jest przez wszechobecną, śnieżnobiałą biel.

Widok na dom

Z tej perspektywy dom wygląda jeszcze piękniej, kiedy możemy objąć dom wraz z ogrodem oraz górskim pejzażem. Jest to bez wątpienia miejsce, w którym każdy chciałby spędzić chociaż kilka dni. 

Jeśli podobają Ci się projekty obcujące z naturą, zajrzyj również do katalogu: Tajemniczy dom ukryty w leśnej gęstwinie.

Wyobrażasz sobie życie w takim domu, w Polsce?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu