Ogromna willa o jeszcze większym wnętrzu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ogromna willa o jeszcze większym wnętrzu

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify, Klasyczny
Loading admin actions …

Jak wyobrażacie sobie drewniany dom w górach? Być może jest to budynek o konstrukcji z bali, może przyjdzie Wam do głowy nasz rodzimy styl zakopiański… . Nie mamy wątpliwości, że większości z nas stanie przed oczami przytulna przestrzeń, w której w kominku pachnie ogień. Chyba niewielu pomyślałoby o kolosalnej willi, a taki właśnie projekt chcemy zaprezentować Wam dzisiaj. To nie tylko nie jest domek wakacyjny, jeśli chodzi o skalę to moglibyśmy mieć do czynienia z domem wielorodzinnym! Architekci z ROOMDESIGNBÜRO stworzyli takie leśne gniazdko, do którego zaprasza się przyjaciół do spędzenia wspólnych wakacji…

Zaciekawieni? Rozpocznijmy zwiedzanie!

Potężne rozmiary

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny Drewno O efekcie drewna

Ogromna, prawda? Zgadniecie dokładną powierzchnię tej imponującej willi? To aż 450 m²! Można tutaj zaprosić naprawdę spore grono przyjaciół. Drewniana konstrukcja jest nietypowa. Moskiewscy architekci wyróżnili poszczególne strefy piętra poprzez wprowadzenie w dwuspadowym dachu wielkich lukarni. Jasne drewno konstrukcji kontrastuje z ceglanym kolorem blachodachówki. Materiał ten przez wzgląd na swoją cenę oraz szybkość mocowania staje się coraz bardziej popularny.

Kuchnia z widokiem na wszystko

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny Drewno O efekcie drewna

Naszą wizytę we wnętrzu rozpoczynamy nietypowo, bo w kuchni. Roztacza się stąd jednak widok i na przedpokój, i na przestronny salon. Te dwie przestrzenie przedziela jedynie ścianka działowa, częściowo z drewnianych desek, na której podwieszono telewizor. Strefę wejścia wyróżnia oryginalna, geometryczna dekoracja w biało-czarne trójkąty. A sama kuchnia? Po prostu zachwyca!

Kontakt z naturą we wnętrzu

Projekty,  Ogród zimowy zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny

Może zwróciliście uwagę na ogromne przeszklenia, przez które do wnętrza wpadają promienie słońca. Okazuje się, że kryją one rozsuwane drzwi prowadzące na zachwycający taras. Tam czeka strefa wypoczynku jak z najśmielszych marzeń!

Powyższy obrazek może już być Wam znany, zaprezentowaliśmy go w naszym artykule: Joga w domu – tak przygotujesz wnętrze na ćwiczenia! Jeśli jeszcze go nie przeczytaliście, to jak najszybciej nadróbcie zaległości, bowiem w zdrowym ciele zdrowy duch!

Klatka schodowa jak marzenie

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny Żelazo/Stal

Na piętro zaprowadzą nas zachwycające schody pełne szlachetnej prostoty. Jedyną dekorację stanowi nieziemska lampa wisząca z podświetlanych okręgów metalowych podwieszonych na łańcuszkach. Wyglądają, jakby swobodnie spadały na dół! Doskonale pasuje do metalowej balustrady schodów. Choć gama barwna została tutaj ograniczona do kolorów neutralnych, to do aranżacji wprowadzono różnorodne materiały. Schody o konstrukcji żelbetonowej pokrywa częściowo drewno, a częściowo płytki.

Domowa biblioteka

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny Drewno O efekcie drewna

W tak wielkim domu nie mogło zabraknąć biblioteki, zresztą nie jest to jedyne pomieszczenie tutaj przeznaczone do pobudzania umysłu. Inne pokoje to studio z miejscem do malowania oraz gabinety do pracy, jeden połączony z sypialnią. Jeśli tylko metraż naszego domu czy mieszkania na to pozwala, powinniśmy ująć w jego projekcie domową bibliotekę lub nawet biblioteczkę. Sam widok regałów pełnych książek działa stymulująco na szare komórki!

Sypialnia w szarościach

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny Kamień

Każda z sypialni w tym domu jest zupełnie inna. Romantyczną, utrzymaną w beżach, przepełnioną wręcz zapachem drewna mogliście zobaczyć jako nasze zdjęcie w tle. Teraz prezentujemy coś zupełnie innego! Ta sypialnia wręcz kipi testosteronem, choć z pewnością są też panie, którym skradłaby serce. Utrzymano ją w szarościach, wprowadzono niskie łóżko. Naprzeciwko telewizor i przeszklone drzwi prowadzące do… prywatnej łazienki.

Co myślicie o tym projekcie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu