Mieszkanie z lat 70-tych w nowym wydaniu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mieszkanie z lat 70-tych w nowym wydaniu

Alicja Olko Alicja Olko
od StageRô by Roberta Anfora - Home Staging & Photography
Loading admin actions …

Właściciele tego M4 zadecydowali o jego wynajęciu- wiedzieli jednak, jak ciężko będzie im znaleźć amatorów na staromodną, zapuszczoną ruderę, a co dopiero podnając ją z zyskiem. Dlatego też zwrócili się o pomoc do specjalistów od home staging- dziedziny aranżacji wnętrz, skupiającej się na przygotowywaniu wnętrz mieszkań pod sprzedaż. Odnowione mieszkanie z całą pewnością zrobi wrażenie na niejednym potencjalnym najemcy.

Przed: wnętrze z minionej epoki

Apartament, którego transformację dzisiaj oglądamy, zlokalizowany jest w studenckiej dzielnicy Rzymu. Z tego powodu jego właściciele chcą wynająć go studentom. Młodzi ludzie z cała pewnością byliby zniechęceni tym staromodnym wnętrzem, w którym dominowały przygnębiające kolory oraz wzory z innej epoki.

Przed: kuchnia

Kuchnia była pomieszczeniem długim, ale dość szerokim, z dostępem do dużego okna i wyjściem na balkon. Idealnie nadaje się do nowoczesnego mieszkania studenckiego. Jednak najpierw należało poddać pomieszczenie renowacji- wymienić materiały wykończeniowe, pokrywające powierzchnie jej ścian i podłóg, aby nadać temu wnętrzu bardziej współczesny charakter.

Przed: łazienka

Także i w łazience kafelki pokrywające ściany i podłogi nadawały się do wymiany. Pomimo okna o pokaźnym rozmiarze, w jej wnętrzu było nienaturalne ciemno. Jak i inne pomieszczenia w tym mieszkaniu, także i to poddano metamorfozie.

Po: sypialnia nr 1

W końcu powiew świeżości. Choć zachowano kafelki pokrywające posadzkę, to jednak teraz składają się one na wnętrze z charakterem, młodzieńcze i niekonwencjonalne. Postawiono na paletę kolorów zdominowaną przez turkus, biel i brązy. Meble są lekkie, wykonane z drewna sosnowego, a dodatki stylowe i o artystycznym charakterze. Taki podwójny pokój przypadłby do gustu niejednej parze studentów.

Po: sypialnia nr 2

Podobnie urządzono drugą sypialnię. Tutaj także pozornie staromodne kafelki świetnie wpisują się w to nowocześnie zaaranżowane wnętrze. Beżowe ściany i podłogi są pięknym tłem dla jasnych, drewnianych mebli. Całość ożywiono dodatkami i dekoracjami w kolorze morskiego błękitu.

Po: kuchnia

W nowej kuchni jest jasno i przestronnie. Zabudowa o białych frontach jest prosta, ale funkcjonalna, gwarantując mnóstwo miejsca na przechowywanie. W pomieszczeniu tym znalazło się także miejsce na stół i soczyście pomarańczowe krzesła. Miejsce do siedzenia w kuchni jest elementem niezbędnym każdego mieszkania studenckiego- dzięki temu kuchnia staje się prawdziwym sercem domu i to właśnie tutaj skupia się życie towarzyskie mieszkańców.

Po: łazienka

Nowe życie tchnięto także we wnętrze łazienki. Choć pozornie niewiele się tu zmieniło- te same kafelki pokrywają ściany i podłogi, a także zachowano meble łazienkowe- to jednak wnętrze tego pomieszczenia prezentuje się modniej i nowocześniej. A to za sprawą dodatków i dekoracji- zwiewnej firance do samej podłogi, koszykowi z wikliny na przybory toaletowe, czy niewielkim roślinkom jako ozdoby.

Po: balkon

Zadbano także o przestrzeń na zewnątrz- niewielki balkon wyposażono w drewniany stolik i krzesła, tworząc tam wspaniałe miejsce do spędzania czasu na zewnątrz.

Nie ma co ukrywać- w takim mieszkaniu z chęcią zamieszkaliby niejedni polscy studenci! Zwłaszcza, gdy przypomną nam się nasze rodzime akademiki…

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu