Projekty,  Salon zaprojektowane przez Victona

Wspaniała renowacja starego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Od czasu do czasu każde mieszkanie potrzebuje remontu. Niektóre aż proszą się o totalną metamorfozę. Tak właśnie stało się w przypadku, który opiszemy w dzisiejszym Katalogu Inspiracji. Zaniedbane, stare mieszkanie przeszło kompletną transformację i teraz prezentuje się naprawdę fantastycznie. Renowacji poddano głównie jego elementy konstrukcyjne, a także powierzchnie ścian i podłóg. Teraz stanowi doskonałe, neutralne tło dla wyszukanej aranżacji, które z pewnością dokona się tu w przyszłości.

Widok przed

Spójrzmy na to, jak mieszkanie prezentowało się przed remontem. Patrzymy na pomieszczenie przylegające do balkonu i dostrzegamy, że aż prosi się ono o renowację. Stare podłogi z drewnianej deski, przybrudzone ściany, staromodne okna- takie elementy z pewnością nie pasowały do żadnego nowoczesnego wnętrza.

Prace remontowe

We wnętrzu tym przeprowadzono kompleksową renowację. Stara podłoga została w całości usunięta, co pozwoliło na wyłożenie jej zupełnie nowym materiałem. Rezultat obejrzycie na następnym zdjęciu.

Widok po

To zdjęcie mówi samo za siebie- wnętrze w nowym wydaniu zachwyca! Postawiono na minimalistyczny wygląd pomieszczenia, w którym króluje naturalne światło, jasne kolory ścian oraz naturalne materiały wykończeniowe. Okno w wykuszu dodaje temu nowoczesnemu wnętrzu klimatyczny charakter. Zadbano o każdy szczegół, także o wbudowane w ściany miejsca na przechowywanie.

Więcej o pomysłowych schowkach dowiecie się z Katalogu Inspiracji Dom dobrze zorganizowany- 10 pomysłów na przechowywanie

Łazienka przed

Ta fotografia znów przenosi nas do przeszłości, do mieszkania przed remontem. Ty razem przyglądamy się łazience, którą określić można jedynie jako staromodną i nieatrakcyjną. Jej wystrój być może być szczytem mody w latach 70-tych, ale z całą pewnością nie zadowoliłby żadnego konesera aranżacji wnętrz w dzisiejszych czasach.

Łazienka po

Toaletę wyodrębniono od pozostałej części łazienki i zaaranżowano ją w nowoczesnym stylu. Wielkoformatowe szare płytki stanowią świetne tło dla białej armatury o współczesnym designie. Pomieszczenie jest miniaturowe, ale jasno oświetlone.

Podoba Wam się styl minimalistyczny we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu