Wspaniała renowacja starego mieszkania

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniała renowacja starego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
Loading admin actions …

Od czasu do czasu każde mieszkanie potrzebuje remontu. Niektóre aż proszą się o totalną metamorfozę. Tak właśnie stało się w przypadku, który opiszemy w dzisiejszym Katalogu Inspiracji. Zaniedbane, stare mieszkanie przeszło kompletną transformację i teraz prezentuje się naprawdę fantastycznie. Renowacji poddano głównie jego elementy konstrukcyjne, a także powierzchnie ścian i podłóg. Teraz stanowi doskonałe, neutralne tło dla wyszukanej aranżacji, które z pewnością dokona się tu w przyszłości.

Widok przed

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Spójrzmy na to, jak mieszkanie prezentowało się przed remontem. Patrzymy na pomieszczenie przylegające do balkonu i dostrzegamy, że aż prosi się ono o renowację. Stare podłogi z drewnianej deski, przybrudzone ściany, staromodne okna- takie elementy z pewnością nie pasowały do żadnego nowoczesnego wnętrza.

Prace remontowe

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

We wnętrzu tym przeprowadzono kompleksową renowację. Stara podłoga została w całości usunięta, co pozwoliło na wyłożenie jej zupełnie nowym materiałem. Rezultat obejrzycie na następnym zdjęciu.

Widok po

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

To zdjęcie mówi samo za siebie- wnętrze w nowym wydaniu zachwyca! Postawiono na minimalistyczny wygląd pomieszczenia, w którym króluje naturalne światło, jasne kolory ścian oraz naturalne materiały wykończeniowe. Okno w wykuszu dodaje temu nowoczesnemu wnętrzu klimatyczny charakter. Zadbano o każdy szczegół, także o wbudowane w ściany miejsca na przechowywanie.

Więcej o pomysłowych schowkach dowiecie się z Katalogu Inspiracji Dom dobrze zorganizowany- 10 pomysłów na przechowywanie

Łazienka przed

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Ta fotografia znów przenosi nas do przeszłości, do mieszkania przed remontem. Ty razem przyglądamy się łazience, którą określić można jedynie jako staromodną i nieatrakcyjną. Jej wystrój być może być szczytem mody w latach 70-tych, ale z całą pewnością nie zadowoliłby żadnego konesera aranżacji wnętrz w dzisiejszych czasach.

Łazienka po

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Toaletę wyodrębniono od pozostałej części łazienki i zaaranżowano ją w nowoczesnym stylu. Wielkoformatowe szare płytki stanowią świetne tło dla białej armatury o współczesnym designie. Pomieszczenie jest miniaturowe, ale jasno oświetlone.

Podoba Wam się styl minimalistyczny we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu