Nowoczesny i monumentalny dom z elementami industrialnymi | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny i monumentalny dom z elementami industrialnymi

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Wiejskie domy od Arend Groenewegen Architect BNA Wiejski
Loading admin actions …

Szukacie pomysłów na to, jak zaprojektować swój dom marzeń? Nie mogliście trafić lepiej! Dziś przyjrzymy się z bliska niezwykłemu projektowi zrealizowanemu przez naszych doświadczonych architektów. Postanowili oni nadać nowe życie staremu, przemysłowemu budynkowi. Zamiast budować obiekt od zera, doskonale poradzili sobie oni z wymyśleniem aranżacji, która zaspakajałaby wszystkie potrzeby mieszkańców, a co więcej dodawałaby tym niezwykłym czterem ścianom oryginalnego charakteru. Na pewno jesteście ciekawi efektu końcowego prac naszych profesjonalistów. Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności – zaczynamy zwiedzanie!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się z zewnątrz ten nietuzinkowy obiekt. Nasi fachowcy postanowili zachować jego oryginalną konstrukcję, która sprawia, że zdecydowanie cały budynek wyróżnia się na tle innych, znajdujących się w okolicy. Jeżeli jesteście miłośnikami industrialnych klimatów, koniecznie zastanówcie się nad tym, czy nie chcielibyście skorzystać z pomysłu naszych architektów. Renowacja domu potrafi naprawdę zaskoczyć efektem!

Nowoczesne przeszklenia

Nasi specjaliści doskonale wiedzą o tym, że każde wnętrze prezentuje się o wiele lepiej, jeżeli promienie słoneczne mają do niego swobodny dostęp. Z tego powodu zdecydowali się oni wprowadzić do tego budynku widoczne na zdjęciu, nowoczesne przeszklenia. Dzięki nim właściciele na pewno nie będą mogli narzekać na to, że w ciągu dnia we wnętrzu budynku panuje mrok. 

Wnętrze

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego obiektu. Nasi profesjonaliści postanowili pokryć większą część ścian białą farbą, która dodatkowo rozświetla dom i wprowadza tutaj prawdziwy zastrzyk świeżości. Jak widzicie na powyższym zdjęciu, oryginalne elementy budynku, takie jak drewniane belki, czy też cegła doskonale się tutaj prezentują tworząc ciekawą kompozycję wnętrza. 

Kuchnia i jadalnia

Nasi specjaliści specjalnie ograniczyli liczbę wszelakich ścian działowych do minimum, dzięki czemu można płynnie poruszać się po całym budynku. Kuchnia została obowiązkowo wyposażona w nowoczesną wyspę, która jest nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkie wygląda bardzo estetycznie. Z kolei w strefie jadalni znalazło się miejsce dla dużego, drewnianego stołu z designerskimi krzesłami. Jeżeli lubicie w swoim domu przyjmować często gości, pamiętajcie o tym, by w jadalni umieścić dodatkową parę wygodnych krzeseł.

Schody

Dom składa się z parteru oraz pietra. Dostać się na nie możemy przy pomocy stylowych schodów. Ich metalowa konstrukcja doskonale komponuje się ze stopniami wykonanymi z jasnego, naturalnego drewna. Obecnie na rynku istnieje wiele modeli, które zachwycają swoim kształtem. Decydując się na konkretny, weźcie pod uwagę styl w jakim zamierzacie urządzić swój dom. Nowoczesne, szklane schody mogę nie prezentować się zbyt dobrze się w klasycznym wnętrzu.

Piętro

To już ostatnie zdjęcie tego oryginalnego domu. Na pietrze znalazło się miejsce dla wszystkich sypialni oraz łazienki. Z tego punktu można popatrzeć z góry na całe wnętrze. Nasi specjaliści są zwolennikami minimalistycznych rozwiązań, dlatego w tym obiekcie nie znalazły się żadne zbędne elementy, czy też udziwnione dekoracje. W efekcie końcowym powstały nieszablonowe cztery ściany, w których z pewnością można wypocząć.

Szukacie innych inspiracji związanych z aranżacją swojego rodzinnego gniazdka? Zobaczcie tutaj:

Nowoczesny dom, który zapiera dech

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu