Top 5 tygodnia - najlepsze polskie projekty i domy prefabrykowane!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najlepsze polskie projekty i domy prefabrykowane!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
WAKACYJNY DOM NA PODLASIU - METAMORFOZA od YNOX Architektura Wnętrz
Loading admin actions …

Brzydkie domy, nudne wnętrza, stare budynki gospodarcze… Czasami każdy z nas ma wrażenie, że zamieszkuje miejsca bez charakteru? Także ma wrażenie,  że są one zupełnie niedopasowane do potrzeb współczesnego życia? Wtedy myślimy o remoncie, metamorfozie lub chociażby minimalny liftingu naszych domów i mieszkań. I tutaj właśnie wkracza homify! 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza i metamorfozy mieszkań i domów. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. homify 360°: dom inny niż wszystkie w Zielonkach pod Krakowem

Pierwszy dom, do którego Was zabieramy, znajduje się we wsi Zielonka, pod Krakowem. Celem tego projektu był, stworzyć dom mieszkalny, który jest inny niż wszystkie w tej okolicy. Co to dokładnie oznacza? Wyjątkowa elewacja  in niesamowita brama wjazdowa i także wiele innych rzeczy! Z resztą zobaczcie sami na homify 360°: dom inny niż wszystkie w Zielonkach pod Krakowem.

2. Tanio i szybko: 6 niesamowitych domów prefabrykowanych

Z pewnością już wszyscy słyszeliście o domach modułowych lub prefabrykowanych. One są bardzo popularne w dzisiejszych czasach, które składają się z części składowych. Wszystkie części są wcześniej w fabryce wykonane i następnie będą transportowane na plac budowy do złożenia je w całość. Czas budowy takiego domu jest o wiele krótszy niż tradycyjne budowanie dom. To ma także pozytywny wpływ na koszta! 

Potrzebujecie jeszcze więcej powodów aby się przekonać na budownictwo domów modułowych? Przygotowaliśmy dla Was 6 niesamowitych domów prefabrykowanych, które już niejedniej osobie podbiły serca! 

3. Kargul podejdź no do płota – 6 idealnych polskich ogrodzeń

Ogrodzenia nierdzewne od Armet Minimalistyczny
Armet

Ogrodzenia nierdzewne

Armet

Mamy piękny do, mamy piękny ogród… Ale co z ogrodzeniem? Często jest tak, że redukujemy go kompletnie tylko i wyłącznie na jego funkcjonalność i nie zastanawiamy się za bardzo nad ich wyglądem. Ogrodzenia to nie tylko drut, beton, stalowe przęsła i drewniane sztachety. Przygotowaliśmy dla Was 6 idealnych ogrodzeń wykonanych przez polskich profesjonalistów, które Was z pewnością zainspirują!

4. Metamorfoza wiejskiej zagrody na Podlasiu

WAKACYJNY DOM NA PODLASIU - METAMORFOZA od YNOX Architektura Wnętrz
YNOX Architektura Wnętrz

WAKACYJNY DOM NA PODLASIU – METAMORFOZA

YNOX Architektura Wnętrz

Wyrwać się na chwilę z miasta na spokojną wioskę, gdzie czas płynie wolniej? Tak, uwielbiamy to chyba wszyscy! Projektantom Marlenie i Robertowi Koćiółek ze studia Ynox udało się zrealizować te marzenia- para wyruszyła na Podlasie, gdzie odnalazła idealną działkę w malowniczej lokalizacji. Jedynym problemem była jej zabudowa. Stała już na niej stara, rozpadająca się zagroda wiejska, która ani swoim wyglądem zewnętrznym, ani stanem wnętrz nie wprawiała w zachwyt. Zobaczcie jak wspaniale im udała się tam metamorfoza wiejskiej zagrody na Podlasiu!

5. Od starej stodoły do stylowej willi z charakterem

Ostatni projekt, który chcemy Wam przedstawić, jest stary budynek gospodarczy, który został przemieniony w wspaniałą willę! Nowe oblicze tej starej stodoły jest pełne nowoczesności i stylu, które mamy nadzieję trafia w Wasz gust! Zobaczcie sami na: Od starej stodoły do stylowej willi z charakterem.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu