Charlie i fabryka czekolady | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Charlie i fabryka czekolady

martt.st martt.st
Przestrzenie biurowe i magazynowe od Pasquale Gentile Architetto
Loading admin actions …

Każdy z nas od czasu do czasu ma ochotę ponownie stać się dzieckiem i zatopić się w szalonej, wszechogarniającej zabawie. Beztroskie czasy dzieciństwa przywodzą nam na myśl miłe, pełne słodkości wspomnienia.

Zaprojektowane przez  Pasquale Gentile Architects, to współczesne studio ciast TORTEeDRITTE oferuje wszystko to, co tylko możesz sobie wymarzyć, od pieczenia ciast po bajeczne dekoracje, każdy element osadzony w dziwacznej, zabawnej scenerii.  

Plac zabaw dla dorosłych

Jakże pięknie zaprezentowane pomieszczenie! Wyobraź sobie godziny spędzone na pałaszowaniu przysmaków i przeglądaniu kolekcji dekoracyjnego asortymentu do wypieku ciast.

Połączenie starego i nowego świata jest bardzo przekonujące; przez zachowanie starych drzwi, ram i posadzek oraz dodanie współczesnych półek i kolorów, pokój stał się niezwykle interesujący i trudny do zapomnienia.

Diabeł tkwi w detalach

Najdrobniejsze detale w tym wnętrzu zostały dokładnie przemyślane. Współczesne, ale także klasyczne nogi od stołu podkreślają przepiękny wzór oryginalnej posadzki. W tym pomieszczeniu również odważny, rzucający się w oczy kolor ściany ma ogromne znaczenie.  Projektanci połączyli ze sobą wachlarz różnych technik i stylów w celu stworzenia spójnego, harmonijnego pomieszczenia. 

Świat możliwości

Meble wybrane dla TORTEeDRITTE są naprawdę magiczne. Ogromne koła wozu są niesamowicie śmieszne i pomysłowe. Meble są bardzo praktyczne, z łatwością możesz zmienić ich ustawienie zgodnie z zapotrzebowaniem. Przywodzą także na myśl scenerię z dawnych czasów, kiedy sprzedawcy cukierków oferowali swoje słodkości na wozach i obwoźnych straganach. 

Limonkowa zieleń na ścianach uwydatnia piękno mchowej zieleni posadzki i jest idealnym kolorem, wiążącym wszystkie elementy wnętrza.  Lekko złamany kolor bieli, którym pokryte są meble, świetnie balansuje całą scenerię, chroniąc pomieszczenie przed nadmierną ciemnością.

Odlećmy

Ten przepiękny dodatek do sufitu mówi sam za siebie. Wyobraź sobie, co by się działo, gdybyś otworzył klatkę,  a te kolorowe motyle były prawdziwe!

Życzymy miłego, pełnego inspiracji i zabawy tygodnia!

Co myślicie o tych pomysłach?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu