Top 5 minionego tygodnia- łazienki, szafy i mur berliński

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- łazienki, szafy i mur berliński

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Villeroy & Boch AG ,
Loading admin actions …

Mijający listopadowy tydzień stał pod znakiem rocznicy historycznych wydarzeń- 25. rocznicy upadku muru berlińskiego. My w Berlinie świętowaliśmy tę wyjątkową okazję, ale wiemy, że także w Polsce wydarzenia te nie przeszły bez echa. 

Poza tym, jak to zwykle bywa o chłodnej porze roku, skupiliśmy się na prezentowaniu Wam pomysłów na piękny wystój wnętrz, aby przygotować Wasze domy na nadejście prawdziwej zimy!

Zobaczcie, które artykuły cieszyły się w mijającym tygodniu największą popularnością!

5. 10 pomysłów na wyjątkową szafę

Projekty,   zaprojektowane przez Extendo, Nowoczesny

Szafy to niezwykle ważny element każdego domu czy mieszkania- to w końcu tam przechowujemy nasze ulubione ubrania! Każdy powinien znaleźć taki model szafy, który najbardziej będzie pasował do jego stylu, potrzeb oraz oczywiście ilości ciuchów!

Obejrzyjcie raz jeszcze 10 pomysłów na wyjątkową szafę!

4. Aranżacja łazienki- szafki łazienkowe

Urządzając łazienkę należy skupić się nie tylko na wannach, prysznicach i toaletach, ale także na szafkach łazienkowych. W ich przypadku pograć można kształtem, kolorem i rozmieszczeniem- nadają one konkretny styl i charakter każdej łazience!

Zainspiruj się, przeglądając Katalog Inspiracji Aranżacja łazienki- szafki łazienkowe.

3. homify 360°: dom na Jurze

project: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Kropka Studio,Nowoczesny

Cieszymy się bardzo, że przypadł Wam do gustu projekt polskich architektów z Kropka Studio, którzy stworzyli wyjątkowy dom na Jurze, na Śląsku. Oryginalny design, jak i niekonwencjonalne materiały sprawiają, że projekt ten został doceniony poprzez liczne wyróżnienia i nagrody.

Obejrzyjcie jeszcze raz dom na Jurze, klikając tutaj.

2. Stylowe wieszaki i stojaki na płaszcze

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Przedpokój wcale nie musi być najnudniejszym pomieszczeniem w domu! Oryginalne i ciekawe wieszaki i stojaki na płaszcze są w stanie nadać mu charakteru i stylu, porównywalnego z innymi pokojami w domu.

Chcecie jeszcze raz obejrzeć te zupełnie niewiarygodne produkty do przedpokoju i korytarza? Kliknijcie na Katalog Inspiracji Stylowe wieszaki i stojaki na płaszcze.

1. 25-lecie upadku muru berlińskiego

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,

25. rocznicę upadku muru berlińskiego w niemieckiej stolicy obchodzono bardzo hucznie. Celebracja pod hasłem granicy świateł trwała cały poprzedni weekend, a zakończyła się efektownym pokazem wypuszczenia w niebo tysięcy świecących balonów.

Przeczytaj jeszcze raz o tym wspaniałym wydarzeniu. Kliknij tutaj.

Który Katalog Inspiracji był Waszym ulubionym?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu