Praktyczne akcesoria kuchenne

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Praktyczne akcesoria kuchenne

martt.st martt.st
Projekty,   zaprojektowane przez Decorum, Nowoczesny
Loading admin actions …

Kuchnia powinna być miejscem zarówno funkcjonalnym jak i pełnym kreatywności. To przestrzeń, w której gotujemy, mieszamy, pieczemy, próbujemy i rozkoszujemy się smakiem. W kuchni nasze zmysły, takie jak wzrok, smak i  zapach zostają niesamowicie pobudzone. 

Budżet domowy i nieustający brak czasu powodują, iż wielu z nas próbuje ograniczyć do minimum koszta i czas spędzony na gotowaniu. Dziś prezentujemy praktyczne kuchenne akcesoria, przydatne na każdą okazję!

Bambusowa elegancja

Projekty,   zaprojektowane przez Decorum, Nowoczesny
Decorum

Cravina set of bamboo bowls

Decorum

Bambus jest jednym z najtrwalszych i najłatwiej odnawialnych materiałów dostępnych na rynku. Jest bardzo trwały i łatwy do czyszczenia. Na zdjęciu prezentujemy asortyment kuchenny marki Cravina Bamboo- ten niezwykle stylowy, wykonany z niesamowitą dbałością o detale komplet będzie niezwykle funkcjonalny w każdej kuchni.  Sałatki, dodatki na grilla, przekąski na imprezę czy codzienne posiłki będą się w nim wspaniale prezentować!

Zmierz, co chcesz

Projekty,   zaprojektowane przez BARBIERI DESIGN LAB, Skandynawski
BARBIERI DESIGN LAB

NEW MARBLE DESIGN PROJECT

BARBIERI DESIGN LAB

Ten okrągły dodatek kuchenny, zrobiony z drobnoziarnistego marmuru, jest nie tylko niesamowicie stylowy, ale również niezykle użyteczny w dwóch aspektach: służy do odmierzenia dokładnej ilości makaronu, potrzebnego do posiłku oraz pełni funkcję ochrony przed gorącą temperaturą garnków i patelni. 

Dekoracyjne słoje

Podążając za eko trendami, bardzo często spotkamy w kuchniach deski zrobione z naturalnych tworzyw. Ta przedstawiona na zdjęciu została wykonana z drewna jabłoni i prezentuje naturalne drewniane słoje, które tworzą niezwykły element dekoracyjny. Jej powierzchnia chroni noże, jest niesamowicie twarda i wytrzymała. 

3 w 1

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Kitchen Architecture, Nowoczesny
Kitchen Architecture

Contemporary townhouse

Kitchen Architecture

To małe, niepozorne cacko skrywa trzy sekrety: miejsce na noże, ostrzarkę do noży oraz deskę do krojenia. Wszystkie trzy elementy są wysuwane i łatwe do ukrycia, tak aby nie zajmowały dużo miejsca. Wystarczy je złożyć, aby uzyskać wolną przestrzeń. Poszczególne części można też z łatwością zdemontować w celu dokładnego wyczyszczenia. 

Zobacz także pomysły na jesienne akcesoria kuchenne, klikając tutaj

Który najbardziej Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu