Przed i Po: Wielkie zmiany w małym domu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i Po: Wielkie zmiany w małym domu

homify.Pl homify.Pl
Tantallon Road od Lambert&Sons Nowoczesny
Loading admin actions …

Dostrzeżenie potencjału domu nie zawsze jest łatwe, szczególnie jeżeli zmienia się on wraz z rodziną go zamieszkującą. Jednak z pomocą utalentowanego zespołu architektów i kilku zaangażowanych budowniczych można osiągnąć zaskakujące efekty!

Dzisiejszy projekt to metamorfoza wspaniałego domu z tarasem. Podczas przebudowań, między innymi, powiększono kuchnię, stworzono dodatkową łazienkę i całkowicie odmieniono taras. Efekty mówią same za siebie, więc nie czekajmy dłużej i zacznijmy naszą wycieczkę!

​Przed: Wszystko ruszyło z kopyta

Tantallon Road od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Kiedy widzimy odsłonięte dźwigary stalowe, możemy być pewni, że wszystko zdecydowanie porusza się w dobrym kierunku. Zwróciliście uwagę na to ile przestrzeni zostało dodane? W ten sposób otwarta przestrzeń to uczta dla oczu!

Już wiemy, że będzie to ogromna kuchnia. Warto jednak popatrzeć na to zdjęcie i uzmysłowić sobie jak wygląda proces jej tworzenia. Przy tak dużym projekcie, musimy liczyć się z długim czasem prowadzenia prac.

​Przed: Projekt do startu!

Tantallon Road od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Pewnie większość z nas zgodzi się, że najcięższą częścią jakiegokolwiek projektu jest jego początek! Wiadomo – najtrudniej jest zacząć, a później idzie z górki. Tym bardziej początki są trudne przy pracach remontowych na dużą skalę. W grę wchodzi przecież wyburzanie ścian, zrywanie podłóg i żegnanie się ze starym domem. Jednak przy odrobinie wiary w efekty i chęci do pracy, warto jest się zdecydować na metamorfozę budynku.

Z tej perspektywy widzimy całkiem standardowy ogródek, który niedługo zostanie całkowicie przekształcony. Mimo, że elewacje już przed remontem były ładne, wiemy, że czekają nas jeszcze lepsze wrażenia!

​Po: Warto było czekać!

Tantallon Road Nowoczesna kuchnia od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Wow! Efekty są świetne. Jeżeli nie jesteście pewni czy warto zabierać się za projekty rozbudowy domu, to chyba tym zdjęciem jesteśmy Was w stanie przekonać do słuszności takiej idei. Ten dom stał się bardzo otwarty i nowoczesny. Zdumiewające jak bardzo się zmienił.

Połączenie odsłoniętej cegły z tynkiem, drewnianymi podłogami i nastrojowymi, szarymi szafkami jest po prostu wspaniałe! Dodatkowa przestrzeń uzyskana przy remoncie na pewno uszczęśliwiła mieszkańców tego domu. Całość zwieńcza ukośny dach ze świetlikami. Cudowny pomysł!

​Po: Nic utraconego

Tantallon Road Nowoczesny ogród od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Mimo, że część ogrodu musiała być poświęcona na powiększenie domu, wyraźnie widać, że było warto, a ogród nie utracił niczego pod względem powierzchni użytkowej, ani tym bardziej wyglądu! Szare ogrodzenie jest doskonałym odzwierciedleniem szafek wewnątrz kuchni, zapewniając mieszkańcom prywatność.

Szczerze mówiąc, sami jesteśmy zaskoczeni jak pięknie wykończono obszar zewnętrzny. Dzięki zachowaniu starych drzew, ten taras-ogród zyskuje dodatkowego uroku. Teraz wystarczy postarać się o kilka krzeseł i grilla, żeby stworzyć idealne miejsce na wieczorne spotkania.

​Po: Praktyczność i funkcjonalność

Tantallon Road Nowoczesna łazienka od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Wszyscy wiemy, że nie można mieć zbyt wiele łazienek w domu rodzinnym, więc świetnym pomysłem było wykorzystanie projektu rozbudowy na dodanie jednej łazienki!

Wykończenie w szarości i bieli wydaje się być tematem przewodnim w tej metamorfozie. Łazienka jest urocza, jasna i bardzo praktyczna. Dodanie tego pomieszczenia było strzałem w dziesiątkę, ukazującym jak przemyślany był to remont.

​Po: Piękne połączenia

Tantallon Road Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Lambert&Sons Nowoczesny
Lambert&Sons

Tantallon Road

Lambert&Sons

Po stworzeniu tak zdumiewającej, nowoczesnej kuchni w dobudowanej części domu, mogło być trudnym zadaniem połączenie jej z resztą mieszkania. Jednak, jak widać na zdjęciu, nowoczesność została tu stopniowo i płynnie wprowadzona. Korytarz charakteryzuje się głównie wbudowanymi w ścianę szafkami i drewnianą podłogą. W naturalny sposób łączy się to w całość z nową łazienką, od której tylko krok dzieli nas od stuprocentowej nowoczesności kuchni.

Absolutnie wspaniały projekt, który pokazuje potencjał wiktoriańskich domów jednorodzinnych. Musimy jednak podkreślić dbałość o szczegóły w każdym z pomieszczeń. Ten aspekt projektu jest wręcz oszałamiający. Zapewne teraz wszyscy popatrzymy na nasze domy krytycznym wzrokiem. Macie ochotę na modernizację Waszych domów? Zapraszamy również do inspiracji z Katalogu Inspiracji: Nowoczesny polski dom jednorodzinny!

Zdecydowalibyście się na taką rozbudowę domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu