Piękny dom w kolorach szachownicy! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękny dom w kolorach szachownicy!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od di architekturbüro Nowoczesny
Loading admin actions …

Architekci tworząc różnorodne plany domów przede wszystkim dokładnie konsultują swoje pomysły wraz z potrzebami zgłaszanymi przez przyszłych właścicieli. Pozwala to stworzyć obiekt, który w stu procentach spełnia potrzeby mieszkańców oraz pozwala fachowcom wykazać się swoim kunsztem oraz pomysłowością. Nie inaczej było w przypadku domu, który dziś wspólnie będziemy mieli okazję zwiedzić. Specjaliści postawili na ponadczasowe połączenie bieli oraz czerni. Całą kompozycję uzupełnia stylowe drewno, które doskonale komponuje się z takim zestawem barw. Sprawdźcie sami!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten nowoczesny dom z zewnątrz. Nasi specjaliści uwielbiają tworzyć konstrukcje, które zachwycają połączeniem różnorodnych materiałów. Nie mogło być inaczej w przypadku tego budynku. Zwróćcie uwagę na fakt, że profesjonaliści zdecydowali się umieścić wiele przeszkleń, które nie tylko sprawiają, że cały obiekt wygląda świetnie, ale przede wszystkim gwarantują odpowiednią ilość światła w jego wnętrzu, kiedy na niebie świeci słońce.

Stylowe drewno

Niezwykle popularnym sposobem aranżacji elewacji swojego wymarzonego gniazdka są drewniane deski. Mogą one zdobić całą powierzchnię budynku, bądź jego poszczególne fragmenty. Nasi eksperci wybrali drugie rozwiązanie. Odpowiednie zabezpieczenie desek przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznym gwarantuje to, że właściciele domu będą mogli przez długie lata zachwycać się ich pięknem.

Kącik relaksu

Architekci nie zapomnieli również o zaprojektowaniu specjalnego kącika, który umożliwia komfortowy wypoczynek na zewnątrz domu. Znalazły się tutaj wygodne meble ogrodowe w ciemnym odcieniu, świetnie kontrastującym z bielą ścian. Specjaliści poszli o krok dalej i wprowadzili tutaj również ozdobę w postaci intrygującej rzeźby. Dzięki niej ta strefa przyciąga wzrok.

Kuchnia

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego oryginalnego domu. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że tutaj również dominują odcienie szachownicy. W połączeniu z prostą zabudową, cała kuchnia nabrała wręcz minimalistycznego charakteru. Odpowiednia liczba szafek sprawia, że wszystkie akcesoria do gotowania są zawsze pod ręką, co jest niezwykle ważne w tym pomieszczeniu.

Schody

Dzięki widocznym na powyższym zdjęciu schodom, możemy dostać się na piętro tego niezwykłego obiektu. Znajdują się tam wszystkie sypialnie oraz łazienka. Specjaliści postawili na kręcony model schodów, które doskonale się prezentują w tym wnętrzu. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem tworząc własne cztery ściany, a na pewno nie będziecie zawiedzeni!

Łazienka

To już ostatnie zdjęcie tego eleganckiego domu. Teraz możemy wspólnie przyjrzeć się z bliska strefie łazienki. Tutaj również dominują stonowane kolory. Nasi profesjonaliści po dokładnych konsultacjach z właścicielami obiektu zdecydowali się umieścić w tym pomieszczeniu wannę, która pozwala na długie, relaksujące kąpiele. Jeżeli jesteście zwolennikami domowego mini – spa, koniecznie zastanówcie się nad wprowadzeniem tego elementu do swojego domu.

Szukacie innych pomysłów związanych z aranżacją domu? Sprawdźcie koniecznie:

Dom, który pozwala cieszyć się pełnią życia!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu